Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Visual Studio 2013 Lisans Satın Al

01/17/2022
Admin Admin

Visual Studio programı ile pek çok programlama dilini kullanabilir, uygulamalarını veya web siteleri geliştirmek için arayüz sağlar. Burada tümleşik olarak geliştirme ortamı sunan IDE, Microsoft Windows için de bilgisayar programlarını web siteleri ve uygulamaları web hizmetleri ve mobil geliştirme ortamı sunar. Adeta içerisinde bir dünya barındıran visual studio asla kullandığınıza pişman olmayacağınız, paketler halinde yüklemelerin de yapıldığı bir IDE'den daha fazlası.

Satın Almak için: https://www.lisans24.com/ofis-...

Visual Studio 2013 Lisans Satın Al

Visual Studio, Windows API, Windows Forms, Windows Presentation Foundation, Windows Store ve Microsoft Silverlight gibi Microsoft yazılım geliştirme platformlarını kullanır. Hem yerel hem de yönetilen kod oluşturabilirsiniz.

Visual Studio, IntelliSense (kod tamamlama bileşeni) ve kod yeniden düzenlemeyi destekleyen bir kod düzenleyici içerir. Entegre hata ayıklayıcı, hem kaynak düzeyinde hata ayıklayıcı hem de makine düzeyinde hata ayıklayıcı görevi görür. Diğer yerleşik araçlar arasında bir kod profili oluşturucu, GUI uygulamaları oluşturmak için bir form tasarımcısı, bir web tasarımcısı, bir sınıf tasarımcısı ve bir veritabanı şeması tasarımcısı bulunur. Neredeyse her düzeyde işlevselliği geliştiren eklentileri kabul edin.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz