Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft Visio Lisans Satın Al

01/13/2022
Admin Admin

Microsoft Visio Lisans Satın Al ile karmaşık olan fikirlerinizi tam olarak anlaşılır bir görsele dönüştürebilirsiniz. Akış çizelgeleri, zman çizelgeleri, kat planları veya daha fazlasını içerisindeki yüzlerce şablon ile ortaya çıkarabilirsiniz. Şekiller, metinler ve resimler ekler bunlar sonrasında birbirlerine bğalanır, diyagramlar oluşturabilirsiniz.

Bazı özellikler, siz yazarken formülleri tamamlayan ShapeSheet IntelliSense ile çeşitli şablonlar ve grafikler içerir. Diyagramı oluştururken önizlemek için yararlı olan bir Backstage görünümü de vardır. 

Microsoft Visio Lisans Satın Al Özellikler

  • Karmaşık fikirleri görsel olarak düzenleyebilirsiniz.
  • Akış çizelgeleri, zaman çizelgeleri, kat planları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere yüzlerce şablonla çalışmaya başlayabilirsiniz.
  • Şekil, metin ve resimler ekleyip bunları birbirine bağlayarak verilerinizdeki ilişkileri gösterebilirsiniz.
  • Stiller, efektler, temalar ve arka planlarla diyagramlara profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz.
  • Dinamik diyagramlar oluşturabilir ve Excel, Access veya SharePoint’ten veri bağlayabilirsiniz.
  • Diyagramları buluta kaydedebilir ve bir tarayıcı üzerinden, cihazında Visio yüklü olmayan kişiler dahil olmak üzere başkalarıyla paylaşabilirsiniz.
  • Çizimleri mobil cihazlarda görüntüleyebilirsiniz.

2010  Professional Edition, Standard'ın tüm özelliklerini sunar, ancak mühendislik, yazılım, tel kafes ve veritabanı diyagramları gibi farklı endüstrilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için daha fazla şablon içerir.  Ayrıca, Visio dışındakiler de dahil olmak üzere herkesin görmesi için SharePoint kullanarak diyagramları karşıya yükleme özelliğini içerir. 

MİCROSOFT VİSİO LİSANS SATIN AL

Visio 2013 standardı 2013 sürümü 2010'da oluşturuldu ve ek ve geliştirilmiş seçenekler sunuyor. Bu,  daha fazla şablon ve şekil kullanacağınız, çizim sürecinin daha düzgün olacağı ve şekillere gölge ve ışıma gibi  yeni efektler ekleneceği anlamına gelir.  önizlemesi, sayfa sonu konumunu gösterirken yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapmanıza olanak tanıyarak sıkıcı ve parçalanmış grafiklerden kaçınarak önemli ölçüde iyileştirildi. Microsoft Visio 2013 Standard ayrıca SkyDrive aracılığıyla buluta daha fazla bağlantı sunar. 

Yine yazılım geliştirme ve mühendislik gibi teknoloji şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılayan daha fazla şablon var. 
Bu artık süreç şemalarını (BPMN 2.0 dahil), haritaları ve kat planlarını içermektedir. 
Ancak Professional'ın sunduğu her şey bu kadar değil. Özellikle dikkat edilmesi gereken nokta, birden fazla kişinin aynı anda diyagram üzerinde çalışmasına ve proje hakkında yorum yapmasına izin veren yeni seçenek. Artık diyagramları gerçek zamanlı verilere de bağlayabilirsiniz. 

Diğer Office paketleri gibi, Visio da 2016'da bir sansasyon yarattı. İhtiyacınız olanı bulmayı kolaylaştıran TellMe özelliği de dahil olmak üzere tüm yeni Office özellikleri mevcuttur. 

Başlangıç Tablosu Kiti artık dahil edilmiştir ve zaman söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde çizelgeler oluşturmanıza olanak tanır. 
En iyi yeni özelliklerden biri, tüm grafikleri şifreleme ve onları her zaman güvende tutma yeteneğidir. 
2016 Professional ile önceki tüm sürümlerden her şeyi alabilir ve ekip işbirliğini daha da geliştirebilirsiniz. 

diyagram projenizi dünyanın her yerinden başkalarıyla paylaşabilir, diyagramlar oluşturmak için onlarla birlikte çalışabilir ve onlara açıklama ekleyebilirsiniz. Daha  iyi iletişim için, şirketiniz destekliyorsa Skype Kurumsal programa zaten  entegre edilmiştir. 
Elbette, Japon Amerikan Elektrik  Mühendisleri Enstitüsü ile uyumlu yeni seçenekler de dahil olmak üzere birçok yeni çizelge seçeneği mevcuttur. Excel'de tek adımlı veri bağlantısının eklenmesiyle, artık tüm verilerinizin eşleştiğini hızlı bir şekilde doğrulayabilirsiniz.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz