Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft SharePoint Server 2016 ve 2019 Lisans Satın Al

01/15/2022
Admin Admin

Microsoft SharePoint Server 2016 ve 2019 Lisans Satın Al sizlere her büyüklükte şirketler için barındırılan bir bulut hizmeti sunar. Ne tür bir şirket olursanız olun SharePoint Server'ı kullanabilir, yerel olarak dağıtabilir kullanabilirsiniz.  Microsoft 365 ya da SharePoint Online'ın bağımsız olarak sunacağı sürüme sahip olabilirsiniz. Çalışanlar, meslektaşları, iş ortakları ve müşterilerle belge ve bilgi paylaşmak için siteler oluşturabilir. 

Microsoft SharePoint Server 2016 ve 2019 Lisans Satın Al

Kuruluşlar, SharePoint Server'ın en son sürümünden yararlanmak için Office 365 Enterprise aboneliği aracılığıyla şirket içinde Office 365 Enterprise'ı dağıtabilir ve yönetebilir. Ayrıca modern site sayfaları, modern web bölümleri ve yazma, modern listeler ve kitaplıklar, modern arama, PowerApps ile entegrasyon, Power BI ve MS Flow  ve SharePoint sayfaları gibi SharePoint ve eklentiler sağlar. Kuruluş, bir Microsoft SharePoint SharePoint Web sitesi kullanıyor. Ayrıca herhangi bir cihazdan bilgi depolamak, düzenlemek, paylaşmak ve bunlara  erişmek için güvenli bir yer olarak hizmet eder. Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome veya Firefox gibi bir web tarayıcısı yeterlidir. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? SharePoint'i kullanmaya başlayın. 


SharePoint Server 2016
4,999.00 TL
SEPETE EKLE


SharePoint, iş akışlarında belge dönüştürmeyi hızlandırır. Microsoft sistemlerinde oluşturulan ve depolanan belgeler, SharePoint üzerinden kolayca yönetilebilir. Belge yönetimini kolaylaştırmak ve Microsoft uygulamaları arasındaki tüm veri akışını sağlamak için kullanılan SharePoint uygulaması, belgeleri yönetme, sistemler arasında bilgi aktarma ve arşivler ile çeşitli Excel hizmetleri arasında arama yapma seçenekleri sunarak veri yönetimini kolaylaştırır. Kaydedilen belgelerde  değişiklik olduğunda veri sahipleri bilgilendirilir. SharePoint, üst düzey güvenlik önlemleriyle belgeleriniz ve bilgileriniz üzerinde size kontrol sağlayarak, belgelerinize erişmenizi ve tüm çalışmalarınızda paylaşmanızı kolaylaştırır. 

SharePoint, kullanıcılara Microsoft aracılığıyla oluşturulan tüm belgelere ve belgelere erişim sağlar. Oluşturulan belgeyi kullanıma açmak ve başka bir cihaza aktarmak için ek adım gerekmez. Bu, Microsoft belgelerinizi kurcalamaya karşı koruyacaktır. Belgelerin silinmesi veya kaybolması riskine hazırlık olarak bir  belge kurtarma sistemini aktif olarak çalıştırıyoruz. Herhangi bir masaüstü ve mobil cihazdan çevrimiçi veya çevrimdışı olarak erişilebilir. 

Çevrimdışı kullanıma açılan dokümanlar çevrim dışı olarak kullanılmaya devam edecektir. Birlikte yazma, birden çok kullanıcının aynı belge üzerinde  çalışmasına olanak tanır. Belge değiştirilirse, kayıt otomatik olarak gerçekleştirilir. Sürüm takibi sayesinde sürüm geçmişine kaydedilen tüm bilgiler yeni sürüme taşınır. Bir iş akışı uygulaması aracılığıyla çalışmanızdaki değişiklikleri izleyin ve gerektiğinde uyarılar yayınlayın.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz