Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Client Access Licenses / CALs Lisans Satın Al

01/20/2022
Admin Admin

Client Access Licenses / CALs Lisans Satın Al Exchange'in yerel kullanım için yanlış yüklenmesi, CAL'ler ve SUNUCU lisansları için beklenmeyen maliyetlere neden olacaktır. Office 365 ile ayrıca e-posta hizmetleri için ek lisans ücreti ödemeden Office uygulamaları ihtiyaçlarınızı karşılarken BT süreçlerinize de çözüm sunabilirsiniz. Exchange Client Access License (CAL) ile ilgili önemli bir noktaya değinmek istiyorum. Bir Exchange standart istemci lisansına ihtiyacınız varsa, yalnızca standart bir istemci lisansı satın almanız gerekir. Ancak, Exchange Enterprise CAL özelliklerini kullanmak için hem Exchange Standard CAL hem de Enterprise CAL almanız gerekir. 

Lisans satın almak için tıklayın: https://www.lisans24.com/windo...

Client Access Licenses / CALs Lisans Satın Al

E-posta mesajları gönderip alın ve e-posta mesajlarını kişisel  posta kutunuzda saklayın, randevuları ve toplantıları planlayın, kişisel takvimler oluşturun

Grup posta kutusuna gelen ve giden tüm iletileri tutan varsayılan günlük (günlük veritabanı günlüğü olarak da bilinir). 

İletilerin varsayılan klasörde ne kadar süreyle saklanacağını ve bir ileti saklama süresine ulaştığında sistemin ne yapması gerektiğini belirleyen varsayılan saklama ilkesi (varsayılan saklama ilkesi olarak da bilinir). 

Yerinde e-Keşif, eski çoklu posta kutusu aramalarını geliştirir ve yetkili çalışanların (hukuk ve uyumluluk uzmanları gibi) tüm e-posta, takvim, görevler ve kişiler organizasyonunda arama yapmasına olanak tanır. Site posta kutuları, ekip üyelerinin SharePoint site belgelerine ve ilgili e-posta iletilerine tek bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla erişmesine olanak tanıyan Exchange Server 2013'teki (ve SharePoint 2013) yeni bir özelliktir.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz