Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Avira Antivirüs Lisans Satın Al

01/10/2022
Admin Admin

Avira Free Antivirus, Windows cihazları için ücretsiz bir kötü amaçlı yazılımdan koruma, fidye yazılımı ve virüsten koruma programıdır. Kurulumu kolay  ve fazla CPU (Merkezi İşlem Birimi) gücü gerektirmeyen hafif bir güvenlik programı. Bu program bilgisayarınızı casus yazılımlardan, solucanlardan, Truva atlarından, virüslerden ve daha fazlasından korur. 

Avira Antivirüs Lisans Satın Al

Güvenlik yazılımı, diğer güvenlik programlarına kıyasla nispeten hafiftir ve çok verimli çalışır. Bu, şirketin "koruma bulutu" dediği şeyin yardımıyla yapılır. Dosya, kurulu yazılım tarafından tanımlanır ve dosya bulutta analiz edilir. Bulut, bilgisayarlardan daha fazla işlem gücüne ve RAM'e sahiptir, bu nedenle dosyaları yerel olarak analiz etmek istiyorsanız, yazılım tehdidi çok kısa sürede analiz edebilir. Bilgisayarınızı taramak için yazılımı kullanın ve  gerçek zamanlı korumayı ayarlamak için tarayıcının güvenlik özelliklerini kullanın. VPN hizmetini ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Şirket 500MB ücretsiz VPN hizmeti sunuyor. Bu, İnternet'te isimsiz olarak gezinebileceğiniz veya ülkenizin yetkilileri veya İnternet servis sağlayıcıları tarafından engellenen web sitelerini ziyaret edebileceğiniz anlamına gelir. 


Avira Antivirus Pro 2021
699.99 TL
SEPETE EKLE

Geçmişte virüsten koruma yazılımı kullandıysanız, Avira'nın kullanıcı arayüzü çok sezgisel görünüyor. Bu tür bir teknolojide yeniyseniz, arayüz  çok basit seçenekler sunduğundan bu sorun değil. Bir tarama yapmak istiyorsanız, Hızlı Tarama veya Derin Tarama'yı tıklayın ve istediğiniz tarama türünü seçin. İnternette gezinmenizi biraz daha güvenli hale getirmek için yeni tarayıcı ayarlarınızda ve koruma protokollerinde ince ayar yapmak için aşağı kaydırın. Kullanıcı arabirimi, bilgisayarınızı hızlandıran, çalışan etkin işlemlerin sayısını azaltan ve bilgisayarınızı yavaşlatabilecek dosyaları kaldıran bir "hızlandırma" aracı yükleme seçeneği sunar. .. Bu arayüz ayrıca VPN araçları ve bir keşif tarayıcısı yükleme seçeneklerine sahiptir. Yazılım kendini optimize eder, bu nedenle kurulumdan sonra çok az müdahale gerekir.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz