Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Office 365

8719172320572
Kazancınız 25%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
199.90 TL
149.00 TL
Kazancınız: 50.90 TL (25%)

Office 365 piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Office 365 1 yıl ve üstü Lisans Anahtar kodu
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Office 365 Lisans Key Satın Al

Office 365'ınızı şimdi en iyi fiyata indirin

Office 365 lisans satın al, belge yazmanıza, finansman planları oluşturmanıza, sunumlar oluşturmanıza, notlar eklemenize ve iş arkadaşlarınızla e-posta yoluyla iletişim kurmanıza olanak tanır. Office 365 , profesyonel yaşamda özel hayattaki tüm görevleri verimli bir şekilde gerçekleştirmeniz için gerekli tüm uygulamaları sunar. Yazılım paketi 2019 sürümünde hala farklı uygulamalara bölünmüştür. Ofis 2019 pro işletmeler veya henüz bulut gitmeye hazır olmayan veya bulut erişimine izin verilmez özel kullanıcılar için uygundur.

Télécharger Office 2019 Profesyonel

Office 365'ı yükleyin ve etkinleştirin ve yeni özelliklerini keşfedin
Office 365 , en iyi ofis üretkenlik araçlarını içerir. Office 365'ın yeni sürümü, Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'un 2019 sürümlerinin yanı sıra OneNote 2019'un olmamasıyla Publisher ve Access'i içerir; Office 365 , optimum görev yürütme için gerekli tüm uygulamaları sağlar.

2019 kelimesinin verimliliği
Office 365 lisans satın al paketinde, Microsoft Word yeni bir görünüme kavuştu ve kesinlikle seslerin ve stillerin daha iyi tanınmasını sağlıyor. Artık metinlerin yazılmasına gerek yok: Surface cihazlarıyla ilişkili Microsoft kalemleri gibi kalemler, Word'de doğal olarak yazmanıza izin verir, arsa daha sonra baskıya çevrilir. Cortana asistanının geri bildirimini işlevlerine Office 365 lisans satın al entegre ederek ses girişi de geliştirildi. Bu, kullanıcılara Microsoft Word'ü kullanmak için yeni olanaklar ve yaratıcılıklarını ifade etmenin yeni yollarını sunar. Word, diğer belge biçimlerini de destekleyebilir.

2019 kelimesinin verimliliği

Excel 2019'un esnekliği
Office 2019, finansal verileri, veri kümelerini, giderleri, ürün adlarını ve diğer bilgileri yaymak için Excel yazılımı da sunar. Uygulama, Excel'in verileri analiz etme becerisini büyük ölçüde genişleten yeni özellikler ve yeni grafikler sunar. Şirketler bu ilerlemeden en çok yararlanır çünkü veriler görsel olarak daha anlamlı bir şekilde hazırlanıp yönetilebilir.

Excel 2019'un esnekliği

Outlook 2019'un yararlı sürümü
Görünüm, Office 365 lisans satın al Pack'in merkezi bir uygulaması olmaya devam ediyor. Yazılım yalnızca kullanıcının tüm e-posta adreslerini yönetmekle kalmaz, aynı zamanda tüm bilinen kişilere genel bir bakış ve bir takvim sağlar. Her kişi bir e-posta adresi, telefon numaraları, web sitesi URL'leri ve diğer önemli bilgilerle zenginleştirilebilir. Bir akıllı telefonda Outlook ile senkronizasyon, tüm bu verileri her yere götürmenize olanak tanır. Şirketler en çok Exchange sunucusu üzerinden yararlanır, tüm çalışanlarıyla iletişim bilgilerinin ve randevuların her zaman güncellenen bir sürümünü paylaşmak mümkündür. Bu Ofis Paketi yalnızca tipik ofis görevleri için etkili olmakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel bir organizasyon aracıdır.

 Outlook 2019'un yararlı sürümü