Windows Server 2008 R2 Enterprise

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
319.00 TL
Ürünle ilgili soru sor
Puan değeri: 319 puan

Windows Server 2008 R2 Enterprise'ı piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Windows Server 2008 R2 Enterprise ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2'nizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız

Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows Server 2008 R2 Enterprise Lisans Key Satın AlWindows Server 2008 R2 Enterprise'ı çok rekabetçi bir fiyata indirin ve hemen çalışmaya başlayın

Windows Server 2008 R2 Enterprise Edition, bir veya daha fazla sunucu olan kuruluşlar için özel olarak tasarlanmıştır. Windows Server 2008 Enterprise'ın çeşitli yeni geliştirmeleri ve optimizasyonları, şirketiniz için optimize edilmiş destek sağlar.!

Windows Server 2008 R2'yi indirin


Windows Server 2008 Enterprise'ı yükleyin ve en son teknolojilerden yararlanın

Bu lansman, yenilikçi modern veri güvenliği ve erişim güvenliği işlevselliği nedeniyle özellikle bir veya daha fazla sunucusu olan kuruluşlar için tasarlanmıştır. Ekstra depolama kapasitesi eklemenizi sağlayan Hot Add Capacity, makine yönetimi için PowerShell komut dosyası, Terminal Portal, Active Registry, cihaz ve kaynak ayırma yazılımı, BitLocker veri koruma aracı, IIS 7.0 gibi çeşitli yeni kaynakları ve uzmanlığı bir araya getirir. PHP, SSL ve HTML desteği içeren Çevrimiçi Bilgi Sistemlerinin en son sürümüdür.

Yüksek şifreleme

Microsoft, sunucunuz için yüksek düzeyde güvenlik sağlamak için birçok şifreleme teknolojisi ve aracı kullanmıştır. Bu uygulamaların içinde, en son Snap-in yönetiminde düzeltilen talimatlar ve yapılandırmalarla optimize edilmiş güvenlik duvarı bulunur. Bu nedenle, Salt okunur etki alanı denetleyicisinin işlevi, olası güvenlik koşullarını ele almaktır.

cortana auf windows 10 pro

Modern uzaktan yönetim

Bir dizi geliştirmeye sahip Hyper-V bulut bilişim, gelişmiş performans sağlar. Bu işlev, tam bulut yapılarını sanallaştırır ve yönetim araçları aracılığıyla merkezi ve fiziksel kaynakları düzenler. Ana Güncelleme artık her zamanki gibi Windows Server 2008'de mevcuttur. Bu özellik, sanal olarak herhangi bir GUI olmadan basit bir kurulumdur.

Statmenü

Veritabanının optimum bakımı

Server 2008 Enterprise ile, optimum ve ideal yönetimi sağlamak için farklı modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Veritabanı yöneticisinin görevi, süreçleri verimli bir şekilde izlemektir ve cihaz durumunun bir açıklamasını ve bileşenler için güncellemeleri sağlayabilir. Önceki sürümün kontrol özelliklerinin çoğu, Windows Server 2008 Enterprise'da yerleşiktir.

Directx 12