Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Windows Server 2008 Enterprise

00882224860642
Kazancınız 14%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
349.00 TL
299.00 TL
Kazancınız: 50.00 TL (14%)

Windows Server 2008 Enterprise'ı piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Windows Server 2008 Enterprise ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows Server 2008 Enterprise
  • Windows Server 2008'inizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows Server 2008 Enterprise Lisans Anahtarı Satın Al

Uzmanlar için mükemmel bir alternatif olan Windows Server 2008 Enterprise güncellemesini indirin

Windows Server 2008 Enterprise Lisans Anahtarı Satın Al sürümü, özellikle bir veya daha fazla sunucusu olan kuruluşlar için tasarlanmıştır. Windows Server 2008 Enterprise'ın birkaç yeni geliştirme ve optimizasyonu, şirketiniz için optimum desteği içerir.

Windows Server 2008 Enterprise'ı yükleyin ve en son teknolojilerden yararlanın

Bu Windows Server 2008 Enterprise güncellemesi, yenilikçi, modern veri depolama ve erişim denetimi işlevselliği nedeniyle özellikle bir veya daha fazla sunucusu olan kuruluşlar için tasarlanmıştır. Daha fazla disk kapasitesi eklemenize yardımcı olan Hot Add Storage, PowerShell, Windows Server, Active Directory, Kullanıcı ve Envanter yönetimi Yazılımı, BitLocker, IIS 7.0 veri koruma platformu gibi çeşitli yeni kaynakları ve yetenekleri bir araya getirir. PHP, SSL ve HTML destekli Elektronik Bilgi Altyapısı.

Güçlü güvenlik sistemi

Microsoft, sunucu için yüksek kaliteli güvenlik sağlamak için birçok güvenlik teknolojisini ve aracını birleştirmiştir. Tüm bu uygulamalar arasında, mevcut Snap-in yönetiminde düzeltilmiş talimatlar ve yapılandırmalarla optimize edilmiş güvenlik duvarı bulunur. Salt okunur etki alanı denetleyicisinin işlevi, temel güvenlik durumlarını ele almaktır. Güvenilir bir sunucu işletim sistemine ve onaylanmış bir kurumsal bulut çerçevesine sahip olmalısınız.

Hyper-V için mevcut sanallaştırma çerçevesi

Bir dizi geliştirmeye sahip Hyper-V bulut bilişim, gelişmiş performans sağlar. Bu işlev, tüm sunucu yapılarını görselleştirir ve yönetim araçları aracılığıyla merkezi ve fiziksel kaynakları düzenler. Anahtar Güncelleme artık her zamanki gibi Windows Server 2008'de mevcuttur. Bu özellik, temelde herhangi bir grafik kullanıcı arabirimi içermeyen hafif bir kurulumdur.

Veritabanının optimum bakımı

Windows Server 2008 Enterprise Lisans Anahtarı Satın Al ile, optimum ve ideal yönetimi sağlamak için farklı modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Sunucu yöneticisinin görevi, süreçleri verimli bir şekilde izlemek ve cihaz durumunun bir açıklamasını ve bileşenler için güncellemeleri sağlamaktır. Önceki sürümün güvenlik özelliklerinin birçoğu Windows Server 2008 Enterprise aracılığıyla oluşturulmuştu. WMI arabirimi, yerleşik Ek Bileşenler ve MMC veya PowerShell dahil olmak üzere diğer yapılandırmalar mümkündür.

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz