Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft SQL Server 2019 Standard

00760947038404
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
699.00 TL

Piyasadaki en ucuz fiyata SQL Server 2019 satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • SQL Server 2019 Standart ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip eksiksiz bir SQL Server 2019 Standard
  • SQL Server'ınızı adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

SQL Server 2019 Standard Lisans Satın Al


Çok rekabetçi bir fiyata Microsoft SQL Server 2019 Standard'ı hemen kurun!

Microsoft SQL Server 2019 Standard Lisans Satın Al şu anda, müşterilerine çok ilginç fiyatlar ve çok çeşitli Sunucu sürümleri ve sürümleri sunan çevrimiçi mağazamız lisans24.com üzerinden anında satın alınabilir ve teslim edilebilir .

Microsoft SQL Server 2019 Standard'ı indirin, kurun ve etkinleştirin ve işletmenizin işlevlerini gelişmiş bir düzeye çıkarın

Küçük ve Orta Ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçenek olan işlevsellikle dolu bir platform olan Microsoft SQL Server 2019 Standard Lisans Satın Al yükleyin . Microsoft SQL Server 2019 sistemi, size kolay Java uygulaması uygulaması ve Makine Öğrenimi Hizmetleri için Python ve R teknolojisinin kullanımı gibi modern işlevler sağladı. 

PolyBase Altyapısı ve Bellek Sürücüsünün yeniden değerlendirilmesi, iki güçlü Apache Spark Büyük Veri ve Hadoop Yayılı Dosya Sistemi (HDFS) ile iş yüklerinin hem yerinde ortamda hem de çeşitli genel bulutlar aracılığıyla yakınsaması.

Microsoft, özelliklerini geliştirmek için çabalıyor

Microsoft SQL Server 2019 Standard Lisans Satın Al, işletmeler yalnızca sermayeden tasarruf etmekle kalmıyor, aynı zamanda Microsoft'un rakibinin yeteneklerini geliştirdiği ve bunları 2019 sürümünde periyodik olarak iyileştirdiği varsayımından da kâr ediyor. 

Gerçekte, Microsoft SQL Server 2019 Standard Lisans Satın Al, tüketicilere gelişmiş bilgi işlem yeteneği sağlar. Java kodunun doğrudan uygulanması için diyagramlar yardımı en ufak bir şey değildir. Microsoft SQL Server 2019 Standard, Makine Öğrenimi Hizmetlerini destekleyen Python ve R kodu tarafından kullanılan teknolojinin aynısını kullanma olanağı sunar.

Büyük veri için doğru yaklaşım

Microsoft, "Apache Spark" Büyük Veri Platformu ve Hadoop Dağıtılmış Dosya Sistemi (HDFS) ile en kritik iki büyük veri sistemini Microsoft SQL Server 2019 Standard Lisans Satın Al Modeline dahil eder. 

Standartlaştırma sayesinde, akış işleme yazılımı Kubernetes'in oluşturulmasına olanak tanır ve bu da büyük projelerin hem bölgesel olarak hem de birden fazla topluluk bulutu aracılığıyla gerçekleştirilebilmesini artırır. SQL Server 2019 Standard, çalışanların veritabanı başına 100 terabayta varan büyük miktarda veriyle çalışmasını çok kolaylaştırdı.

Küçük işletmeler için yenilikçi eklemeler

Microsoft SQL Server 2019 Standard Lisans Satın Al, işletmelerin, kuruluşların gereksinimlerini karşılayan inanılmaz derecede doğru ve ölçeklenebilir performanslı veritabanı yönetim yazılımına sahip olmalarını sağlar. 

Microsoft, selefi SQL Server 2017'nin Microsoft SQL Server 2019 Standard Lisans Satın Al Modeline genişletilmesine ve ayrıca yapay zeka, bulut bilişim ve büyük veri gibi konulara odaklanan geliştirmelere odaklanıyor. SQL Server 2019, kullanıcıların diğer veritabanlarına erişmesini kolaylaştırır. Bunlar Teradata, MongoDB, Mysql ve bir dizi ortak ODBC veri tabanını içerir.