Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

MICROSOFT SQL SERVER 2016 STANDARD

0734135135152
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
499.00 TL

SQL Server 2016 Standard'ı piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • SQL Server 2016 Standard ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir SQL Server 2016 Standard
  • Server 2016'nızı adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

SQL Server 2016 Standard Lisans Satın Al

Veritabanı yönetimi için Microsoft SQL Server 2016 Standard yazılımını indirin

SQL Server 2016 Standard Lisans Satın Al, çevrimiçi mağaza lisans24.com adresinden indirilebilir . Artık piyasadaki en ucuz fiyatla satın alabilirsiniz. Microsoft SQL Server 2016 Standard Software'in diğer sürümleri de Microsoft SQL Server 2016 Standard 2 Core gibi web sitemizde mevcuttur.

Microsoft SQL Server 2016 Standard'ı kurun ve etkinleştirin

Microsoft SQL Server 2016 Standard Lisans Satın Al, kullanıcıların şirket için farklı gereksinimleri karşılamak için verileri kaydetmesine, almasına ve işlemesine olanak tanır. SQL Server 2016 standardı, verileri şirketin gereksinimlerine göre yönetmek ve işlemek için birçok araç ve teknoloji sağlar. İle Microsoft SQL Server 2016 Standard daha hızlı veri yönetimi ve geliştirilmiş koruma elde edebilirsiniz.

En iyi veritabanı yönetim sistemi

İle Microsoft SQL Server 2016 Standard Lisans Satın Al, herhangi başka bir program daha verimli, güçlü ve tutarlı bir veritabanı oluşturabilirsiniz. Kurum içinde çalışan entegre veritabanı yönetim sistemi olan Microsoft SQL Server 2016 Standard'ı kurun. 

Kullanıcı, uygulama veya sunucu ile veritabanı arasındaki herhangi bir etkileşim, veritabanı geliştiricilerinin farklı veritabanı sistemleri arasında geçiş yapmasını önleyen QQ dili tarafından gerçekleştirilir. Aynı zamanda farklı veritabanlarını birbirine bağlar.

Daha iyi veri koruması

Maske, dinamik verileri gizlemek için kullanılabilecek bir araçtır. Hala SQL 2016'nın güvenlik özelliklerinden biridir. Hassas verilerinizin açığa çıkmasını önlediği için Microsoft Microsoft SQL Server 2016 Standard Lisans Satın Al kurun. Gizlemeden sonra, sınırlı haklara sahip bir SQL kullanıcısı orijinal metni göremeyecektir.

Daha kolay işyeri iletişimi için veritabanı paylaşımı

Microsoft SQL Server 2016 Standard Lisans Satın Al kullanarak, ister SQL'den ister başka şirketlerin veritabanlarından gelsinler, bir veritabanı bağlantısı sağladığı için, bir cihazdan diğerine var olmayan veritabanındaki tüm verilere bağlanabilirsiniz. 

Hadob veritabanını ve Azureplug depolamayı bağlamanıza yardımcı olan Microsoft SQL Server 2016 Standard'ı indirin. Temel olarak bu özellik, Hadoop veya Azure depolamasını sorgularken SQL etki alanının dışındaki veriler arasında bir köprü oluşturur.