Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

SQL Server 2012 Standard

9783866457706
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
499.00 TL

Microsoft SQL Server 2012 Standard'ı piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • SQL Server 2012 Standard ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip eksiksiz bir SQL Server 2012 Standard
  • Sizin etkinleştirmek için nasıl tüm talimatlar Server 2012 adımlarla
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

SQL Server 2012 Standard Lisans Key Satın Al

Kendi SQL Server 2012 Standard sürümünüzü hemen indirin ve etkinleştirin ve yeni işlevleri keşfedin

SQL Server 2012 Standard Lisans Key Satın Al, şirketinizin gereksinimlerine göre verileri depolamanıza ve yönetmenize yardımcı olan bir veritabanı sunucusudur. Şimdi lisans24.com web sitemizde mevcut

SQL Server 2012 Standard'ı kurun ve etkinleştirin ve kapsamlı bir veritabanından yararlanın

SQL Server 2012 Standard Lisans Key Satın Al, küçük işletmelerin uygulamalarını çalıştırmalarına yardımcı olan bir iş zekası veritabanı ve veri yönetimi sistemi sağlar. SQL Server 2012 Standard, dünyanın en tanınmış veri işleme platformudur. 

2012 SQL Sunucu Modeli, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir bulut gerektirir. SQL Server 2012 Standard , 32 ve 64 bit sürümlerde gelir. SQL Server 2012 Standard ile, her sistem veya dile bağlı çok güçlü ve güvenli bir veritabanı oluşturabileceksiniz.

Verileri içeri ve dışarı aktarın

SQL Server 2012 Standard Lisans Key Satın Al, veritabanında bulunan tüm verilerle herhangi bir yerden etkileşim kurmanıza izin veren bu harika aracı içerir. SQL Server 2012 Standard, diğer birçok işletmedeki diğer SQL veritabanlarına veya diğer veritabanlarına bağlantı sunar. 

SQL Server 2012 Standard sürümünde bulunan bu işlevsel özellik, Hadob veya azure depolama sorgulanırken SQL dışındaki veriler arasında bir bağlantı oluşturur. Basitçe, veri kümelerini çok hızlı ve güvenli bir şekilde içe ve dışa aktarabilir, buna ek olarak bunları Microsoft iş zekası ile birleştirebilirsiniz.

İçerdiği Veritabanları

SQL Server 2012 Standard Lisans Key Satın Al, veri kümelerinin yeniden konumlandırılmasını kolaylaştıran ve ayrıca diğer uygulamaların erişilebilirliğini geliştiren yapılandırılmış bir veritabanı kullanır. 

Dahil edilen özelliklere sahip SQL Server 2012 Standard, burada bulunan veritabanlarını tanımanıza ve uyarlamanıza yardımcı olacaktır. Tablolar, diğer SQL Server uygulamalarından kısmen ayrılmıştır. SQL Server 2012 Standard, veritabanı içinde yapılabilen ve SQL Server oturumu içermeyen bir kullanıcı kimlik doğrulaması sağlar.

Daha yüksek bir güvenlik

Biri SQL Server 2012 Standard 'ın güçlü kolayca görselleştirmek için esneklik ve verileri analiz ve iç seçimler yapmak için izin verir. SQL Server 2012 Standard geniş şifreleme çözümleri içerir, bu nedenle kimlik doğrulama, hassas iş verilerini yetkisiz erişimden korumaya yardımcı olmak kadar hayati önem taşır. SQL Server 2012 Standard, performansı olumlu yönde etkileyen bazı küçük değişikliklere sahiptir.