Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Windows Server 2022 RDS - 50 User CALs

74272827010745
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
599.00 TL

Windows Server 2022 CAL'leri piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra hemen alacaksınız:

  • Windows Server 2022 - Kullanıcı CAL'leri ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • Teslim edilen bir PDF fatura biçimi
  • 2022 Sunucunuzu nasıl etkinleştireceğinize ilişkin tüm talimatlar adımlarla
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows Server 2022 - 50 User CALs Lisans Anahtarı Satın Al

Windows Server 2022 - Kullanıcı CAL'lerini satın alın ve indirin ve çok rekabetçi bir fiyata en son Microsoft sürümünün keyfini çıkarın!

Windows Server 2022 - 50 User CALs Lisans Anahtarı Satın Al, lisans24.com web sitemizden hemen indirmek için bulabileceğiniz bir kullanıcı lisanslama moduna sahip bir veritabanı sunucusudur. Bu Server 2022 sürümü, tüm Windows Server 2022 kullanıcılarının bir ucuz fiyat!

Windows Server 2022 - Kullanıcı CAL'larınızı etkinleştirin ve Windows Server 2022'nin gelişmiş işlevlerinden yararlanın!

Windows Server 2022 - 50 User CALs Lisans Anahtarı Satın Al, hibrit durumlardan ve yerleşik yatırım fırsatlarından tam anlamıyla yararlanmak için sahadaki ortamı sanallaştırma çözümleriyle birleştiren bir işletim yazılımı platformudur. 

Windows Server  için bir kullanıcı lisansının avantajlarından yararlanın, böylece yerel ağı Azure ile entegre edebilirsiniz. Ekstra güvenlik yollarından ve uygulamalarınızı ve altyapı sistemlerinizi yükseltmekten yararlanacaksınız.

Benzeri görülmemiş yakınsayan altyapılar için daha hızlı yaratıcılık

Windows Server 2022 - 50 User CALs Lisans Anahtarı Satın Al Dağıtılmış kapsayıcılar ve yönetilen hizmetler sayesinde, kullanıcı CAL'leri bulut tabanlı hizmetler oluşturmaya ve geleneksel uygulama formlarını yeniden canlandırmaya hazır olacak. Ağ altyapınızı çeşitlendirmek ve verimliliği, etkinliği ve korumayı geliştirmek için bu istemci erişim sunucusu tam lisansından yararlanın.

Bulut altyapısı ve veri koruması güçlendirildi

Windows Server 2022 - 50 User CALs Lisans Anahtarı Satın Al dinamik perspektifleri, yerel yönetim araçlarını destekler ve dirençli izlemeyi sonunda yerel Windows sunucularınız için proaktif bakıma yönlendirmek için son derece doğru tahminler sunar. Gerekli Sunucu Çekirdeği uygulamaları üzerine, Windows Server Çekirdek Kurulum Kılavuzu seçeneğiyle uyumluluğu önemli ölçüde artırır.

Azure ile çeşitli işlevler ve çok kullanıcılı olarak yenilikçi koruma

Kaynaklarınızdan en iyi şekilde yararlanmak ve yeni hibrit teknolojilerden yararlanmak için Azure bilgi işlem altyapınızı artırın. Windows Server 2022 - 50 User CALs Lisans Anahtarı Satın Al ile başlayarak - Kullanıcı CAL'leri işletim sistemi yazılımı, bulut altyapınızı güvende tutmak için güvenliği büyük ölçüde iyileştirir.