Windows Server Lisans Satın Al

05/16/2022
Admin Admin

Windows Server Lisans Satın Al Windows Server Standard yada Windows Server Datacenter sürümleriniz varsa, çekirdek tabanlı bir lisanslama modeliniz olacaktır. Windows Server lisans sunucularda çalıştırılmak suretiyle tasarlanmış bir işletim sistemi markasıdır. Windows Server, Microsoft’un bir sunucuda kullanılmak suretiyle hususi olarak oluşturduğu bir işletim sistemleri hattıdır. 

Windows Server Lisans Satın Al

Windows Server Lisans Satın Al

Sunucular, devamlı çalışmak ve öteki bilgisayarlar için kaynak sağlamak suretiyle tasarlanmış son aşama kuvvetli makinelerdir. Bu, nerede ise bütün durumlarda, Windows Server Lisans Satın Al yalnızca iş ayarlarında kullanıldığı anlamına gelir. Microsoft Corporation tarafınca geliştirilen bu işletim sistemi sunucu ağlarının yönetiminde , veri depolama, tatbik çalıştırma ve yazışma işlevleri görmektedir. Her işlemci minimum 8 çekirdeği kapsayacak halde lisanslanmalıdır.

Her sunucunun minimum 16 çekirdeği kapsayacak halde lisanslanması gerekir. Bir sunucudaki bütün fizyolojik çekirdekler lisanslanmalıdır. Windows Server'ın lisans al Standard ve Datacenter sürümleri, sunucu için çekirdek tabanlı lisanslama ile sunucuya erişen kullanıcılar yada cihazlar için CAL'lerin bir kombinasyonu olan Çekirdek Başına/CAL lisans modelini kullanır. Windows Server'ın önceki sürümleri de bu lisanslama modeline geçirilmiştir.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz