Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

​​Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtarı - Dijital Lisans

08/18/2022
Admin Admin

Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtarı Windows 10 Pro'da sanal makineler için Hyper-V, Bitlocker şeklinde gelişmiş birtakım özellikler bulunmaktadır. Daha önce, mevcut Windows 10’un muhtelif sürümleri ve mimarileri arasındaki farkları ele almıştık. Ancak farklılıkları anladıktan sonrasında bile, sizin ve ihtiyaçlarınız için hangi sürümün en iyi olduğuna karar vermek zor olabilir. Windows 10 Pro lisans satın al, son aşama ilmi ve matematiksel işlemleri gerçekleştirmek suretiyle tasarlanmıştır, bu yüzden hiper V sistemine sahiptir. 

Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtarı

Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtarı

Kabul etmek gerekirse, birazcık kafa karıştırıcı olabilir. Windows 10 Pro Etkinleştirme Anahtarı ise bir seçenekler vasıta kutusudur. Örneğin, Windows 10 Pro Oluşturucu Güncellemesi, güncellemeleri 35 güne kadar duraklatmanıza izin verir. Mevcut ve önceki sürümlerde, bu seçenekleri, her vakit Pro SKU’ya hususi olan bir hususiyet olan Grup İlkesi düzenleyicisi vasıtasıyla yapılandırabilirsiniz. 

Microsoft birçok SKU’yu dağıtır (ve firma bunun için haklı olarak dalga geçilmiştir). Günün sonunda, kararınız ancak Home yada Pro’ya dönüşecek. Windows 10 Pro, Home'daki her şeyi içerir. Yani ustalaşmış sürümde kaybettiğiniz bir şey olmaz. Windows 10 Pro Anahtarı sürümünde, emniyet ve gizlilik özelliklerine extra itina gösterilir, bu yüzden ek emniyet için bütün USB sürücülerini şifreleyecek BitLocker yüklüdür.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz