Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Windows 10 için En İyi 10 Simge Paketi

07/02/2022
Admin Admin

Windows 10 için simge paketleriyle masaüstünüze benzersiz bir görünüm kazandırın. Windows PC’nizi özelleştirmek için bu sıra dışı simge paketlerini indirin.

Bu listede Windows 10 simge paketi ile Windows 10 klasör simgeleri olmak üzere birçok araç ve uygulamanın da simgelerini değiştirin.

Windows 10 simge paketi ile bilgisayarınızı özelleştirebilirsiniz. Windows bilgisayarınıza benzersiz bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, ince ayar yapabileceğiniz birkaç şey var.

Windows 10 için yüzlerce simge paketi bulunmasına rağmen, hepsi indirilmeye değer değildir. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Windows 10 için en iyi simge paketlerini keşfetmek için okumaya devam edin.

Windows 10 Simge Paketleri Nasıl Kullanılır?

Bazı simge paketleri kendi yükleyicileri ve kurulum talimatlarıyla birlikte gelir, bazıları üçüncü taraf araçlara ihtiyaç duyar ve diğerleri yalnızca sisteminize kaydetmeniz için bir sürü ICO dosyası sağlar.

Simgeleri yükledikten sonra bunları manuel olarak değiştirmeniz gerekebilir. Bunu yapmak için, bir klasöre veya dosyaya sağ tıklayın ve Özellikler > Özelleştir’e gidin. Ardından, Klasör simgeleri > Simgeyi Değiştir’e gidin ve simgeyi kaydettiğiniz yere gitmek için Gözat düğmesini kullanın.

Bir kez seçtikten sonra, ICO dosyasını asla yeniden konumlandırmayın veya silmeyin. Bunu yapmak, onu kullanan tüm dosyaların simgesinin Windows’un varsayılan beyaz dikdörtgenine dönmesine neden olur.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz