SQL Server Lisansı Satın Al

05/14/2022
Admin Admin

SQL Server Lisansı Satın Al Microsoft SQL Server™, verilerin güvenle ve bütünlük içinde depolanmasını ve aynı anda birden fazla kullanıcı tarafınca erişilmesini elde eden kurumsal çaplı bir ilişkisel veri tabanı idare sistemidir(RDBMS). Birbiriyle ilişkili verilerin dizgesel bir halde kaydedilmesini ve bu verilerden beslenen uygulamalar tarafınca gereksinim anında kullanılmasına imkan sağlayarak işletmelerin BT altyapılarındaki veri aktarımını sorunsuz bir halde yönetmelerini sağlar. 

Microsoft tarafınca SQL Server Lisansı Satın Al olarak karşımıza muhtelif sürümler çıkmaktadır. Bunlar arasında Express versiyonları parasız olanlarıdır. Daha oldukça tahsil amaçlı kullanılırlar. Ücretli olarak da kurumların hizmetine sunulan versiyonları bulunmaktadır. Standart, Business, Intelligence ve Enterprise versiyonu şeklinde. 

SQL Server Lisansı Satın Al

SQL Server Lisansı Satın Al

Bu sürümlerde terabyte’larca veriyi saklayabilmeniz mümkündür. Aşağıdaki tabloda Sql Server Management Studio 2012’ye ilişik sürümleri ve hangilerinin hangi gaye doğrultusunda kullanıldığını görebilirsiniz. SQL Server satın al, işletmeler için eleştiri ehemmiyet taşıyan verileri şifreleme, verilere erişim elde eden kişileri gözlemleme ve erişim kısıtlamaları tanımlama şeklinde emniyet özellikleri yardımıyla kullanıcılara kapsamlı bir kontrol kapasitesi sunar. 

Yüksek Kullanılabilirlik (High Availability) ve mucizevi vaziyet kurtarma özelliklerini tek bir çözümde birleştiren SQL Server Lisansı Satın Al, süratli yük devretme ve yük dengeleme yardımı ile aksaklık süresini en aza indirir ve güvenilir veri akışının optimize edilmesini sağlar.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz