Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise

0760947036431
Kazancınız 14%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
349.00 TL
299.00 TL
Kazancınız: 50.00 TL (14%)

Çok uygun bir fiyata Visual Studio Enterprise 2017 satın alın

Başarılı bir satın alma işleminden sonra anında alacaksınız: 

  • Visual Studio Enterprise 2017 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • Visual Studio Enterprise 2017 32/64 bitindirme bağlantıları
  • Nasıl kurulacağına ve etkinleştirileceğine ilişkin talimatlar
  • Satış sonrası hizmet olarak 7/24 Ücretsiz Teknik destek
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Visual Studio Enterprise 2017 Lisans Anahtarı Satın Al

Çevrimiçi mağazamızdan rakipsiz bir fiyata Visual Studio Enterprise 2017'yi hemen indirin!

Microsoft Visual Studio Enterprise 2017 Lisans Anahtarı Satın Al, şu anda lisans24 web sitemizden diğer çevrimiçi mağazalara kıyasla daha ucuz bir fiyata indirilebilir. Visual Studio Enterprise 2017, etkili iş uygulamalarının geliştirilmesi ve karmaşık iş programlarının sunulması için çok çeşitli yazılım ve kaynaklar sağlayan bir sürümdür.

Microsoft Visual Studio Enterprise 2017'yi yükleyin ve programlama araçları, bulut altyapısı ve uzantılar gibi toplam yaklaşımın keyfini çıkarın

Microsoft Visual Studio Enterprise 2017 Lisans Satın Al hemen kurun ve etkinleştirin . Bu platform, geliştirme aşamasında DevOps'u zorlamak için hibrit tasarım değerlendirmesi ve kelime tabanlı sonlandırmalarla IntelliSense uygulamaları dahil olmak üzere yeni, genişletilmiş ve gelişmiş işlevselliği ile bir dizi uygulama tarafından yönlendirilen bu modern sürekli ilerleme çağında yaratıcılığın merkezinde yer almaktadır. herhangi bir bilgisayar dili için.

Hataları düzeltme

Microsoft Visual Studio Enterprise 2017 Satın Al, hataların kaynağını kolayca belirlemenize yardımcı olacak bazı üst düzey izleme ve tanılama araçları içerir. Son derece gelişmiş hata ayıklama ve tanılama araçlarıyla, ister bir cihazda, ister internette, bulutta veya Time Travel Debugging IntelliTrace ve Snapshot Debugger gibi mobil uygulamalarda çalışıyor olun, tıkanıklıkları kolayca onarabilirsiniz.

Çeşitli DevOps araçları

Azure DevOps, geliştirme sürecini yükseltir ve bunun için uygulama oluşturmanın yaşam döngüsünü yönetir. Bu Visual Studio sürümü, kaynak kod hazırlığından otomatik CI / CD ardışık düzenleri aracılığıyla izlemeye kadar geniş bir DevOps araçları yelpazesi sağlar. Sonuç olarak, üretim süreci kolaylaştırılır, ekip çalışması kültürü ekipler arasında teşvik edilir ve sürümler optimize edilir.

Gerçek Zamanlı Uygulamalar

Bu sürüm, performansınızı optimize etmenize yardımcı olacak ve güvenilir ve hızlı programlama verimliliği sunacaktır. Bu yazılım, akıllı test verilerini ve bir dizi uygulama birimi değerlendirmesini anında üreten IntelliTest, kod girildiğinde tahsis edilen birim testlerini otomatik olarak gerçekleştiren Canlı Sistem testleri gibi yeni gelişmelere ayak uydurmak için son teknoloji araçlar sunar. testlerin anında gösterilmesi ve Canlı Gereksinim Testi, uygulamanın canlı zamanda yazılım bağımlılığı yasalarına uygunluğunu doğrular.

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz