Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

08720254950365
Kazancınız 14%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
349.00 TL
299.00 TL
Kazancınız: 50.00 TL (14%)

Visual Studio 2022'u piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Visual Studio 2022 Professional yaşam boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Visual Studio 2022 Professional
  • Visual Studio 2022'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Visual Studio 2022 Professional lisans anahtarı satın al 64 bit IDE ile her boyutta ve karmaşıklıkta projeler üzerinde çalışmak için ölçeklendirin. Dosyalar arasında yeniden düzenleme yapabilen Razor düzenleyicisiyle kodlayın. Asenkron işlemler ve otomatik çözümleyiciler için görselleştirmelerle ilgili sorunları tanılayın. Visual Studio 2022 Professional lisans satın al, IntelliSense'i (kod tamamlama bileşeni) ve kod yeniden düzenleme işlemini destekleyen bir kod düzenleyici içerir. 

Entegre hata ayıklayıcı, hem kaynak düzeyinde hata ayıklayıcı hem de makine düzeyinde hata ayıklayıcı olarak çalışır. Diğer yerleşik araçlar arasında bir kod profili oluşturucu, GUI uygulamaları oluşturmak için form tasarımcısı, web tasarımcısı, sınıf tasarımcısı ve veritabanı şeması tasarımcısı bulunur. Neredeyse her düzeyde işlevselliği artıran eklentileri kabul eder. .NET MAUI ile platformlar arası mobil ve masaüstü uygulamaları geliştirin. Blazor ile, C#’ta duyarlı Web kullanıcı arabirimleri oluşturun. 

Visual Studio 2022 Professional Lisans Anahtarı Satın Al

Linux ortamlarında .NET ve C++ uygulamaları oluşturun, hatalarını ayıklayın ve test edin. .NET ve C++ uygulamalarında çalışırken yeniden yükleme özelliklerini kullanın. Çalışan ASP.NET sayfalarını web tasarımcısı görünümünde düzenleyin. IntelliSense kod önerilerini kullanarak hızlı ve doğru bir şekilde kod yazın. Makine öğrenmesi etkin IntelliCode önerileriyle tüm kod satırlarını tamamlayın. Visual Studio 2022 Professional lisans anahtarı satın al, farklı programlama dillerini destekler ve dile özgü bir hizmet olması koşuluyla, kod düzenleyicisinin ve hata ayıklayıcının hemen hemen tüm programlama dillerini desteklemesine olanak tanır. 

Yerleşik diller arasında C, C ++ ve C ++ / CLI (Visual C ++ ile), VB.NET (Visual Basic .NET ile), C # (Visual C # ile), F # (Visual Studio 2010’dan itibaren) ve TypeScript (Visual Studio 2013 Update 2’den itibaren) bulunur. Bir işlevi yeniden adlandırma veya bir parametre ekleme gibi eylemler öneren ampulleri kullanarak kodunuzda hızlı iyileştirmeler yapın. Yapay zeka destekli kod tamamlamaları. Paylaşılan kodlama oturumları ile gerçek zamanlı olarak birlikte çalışın. Depoları klonlayın, iş öğelerinde gezinin ve ayrı ayrı satırları işlemeler için hazırlayın. Azure’a dağıtabileceğiniz CI/CD iş akışlarını otomatik olarak ayarlayın.

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz