Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft Visual Studio 2022 Enterprise

08720938267048
Kazancınız 14%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
349.00 TL
299.00 TL
Kazancınız: 50.00 TL (14%)

Visual Studio 2022 Enterprise'ı piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Visual Studio 2022 Enterprise ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip eksiksiz bir Visual Studio 2022 Enterprise
  • Visual Studio 2022'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Visual Studio 2022 Enterprise Anahtarı Satın Al, Microsoft yığını da dahil olmak üzere herhangi bir platform için karmaşık uygulamalar geliştiren, oluşturan, test eden ve dağıtan geliştiriciler için güçlü, kapsamlı bir IDE'dir. Visual Studio Enterprise 2022'de yeniden düzenleme ve gezinme, bir dizi özelliği içerecek şekilde genişletilen hata ayıklayıcı gibi iyileştirildi. 

Canlı Birim Testi ile, testler kod yazılırken çalıştırılabilir ve canlı, gerçek zamanlı bağımlılık denetimi, kodun bağımlılık kurallarına uygun olmasını sağlar. Visual Studio 2022 Enterprise Lisans Satın Al, günlük geliştiricilerin işini kolaylaştıran tamamen yeni işlevlerin yanı sıra ayrıntılardaki iyileştirmelerle yeni sürümde ikna ediyor; Bunlar arasında özellikle yapay zeka tabanlı çözüm önerilerine sahip IntelliCode ve daha iyi gerçek zamanlı işbirliği için pratik araçlara sahip Visual Studio Live Share yer alıyor. 

Visual Studio 2022 Enterprise Lisans Anahtarı Satın Al

IntelliCode, kod içeriğinizi yorumlayabilen güçlü bir otomatik kod tamamlama araçları grubudur: değişken adları, işlevler ve yazdığınız kodun türü. Bu, IntelliCode'un bir seferde tüm satırı tamamlamasına olanak tanıyarak daha doğru ve güvenli bir şekilde kodlamanıza olanak tanır. Yerel olarak, bir cihazda, uzak bir sunucuda veya Azure'da uygulamanızın çalıştığı her yerde sorun giderin. Diğer sürümlerin aksine Microsoft Visual Studio 2022 Enterprise Satın Al, kapsamlı bir test araçları koleksiyonu sunar. 

Code Coverage, Microsoft Fakes, IntelliTest ve Live Unit Testing, Enterprise Edition'ı karakterize eder. Hem Xamarin Inspector hem de Xamarin Profiler yalnızca Visual Studio 2022 Enterprise Lisans Anahtarı Satın Al ile kullanılabilir. Yürütmeyi duraklatmak ve hataları araştırmak için akıllı kesme noktalarını kullanın. Belirli kod satırlarına geri dönün. Oturumları yeniden başlatmanız veya uygulamanızın durumunu manuel olarak yeniden oluşturmanız gerekmez.

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz