Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Project Standard 2010

4260358728698
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
129.00 TL

Project Standard 2010'u piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Project Standard 2010 ömür boyu Lisans Anahtar kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Project Standard 2010
  • Project 2010'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Project Standard 2010 Lisans Key Satın Al


Microsoft proje standardı 2010 ile en iyi veri düzenleme aracını edinin

Microsoft proje standardı 2010 , çevrimiçi mağaza lisans24.com adresinden bağımsız bir yazılım olarak indirilebilir . Artık piyasadaki en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Microsoft Project Standard 2010'u yükleyin ve etkinleştirin

Microsoft proje standardı 2010 , çerçeve içindeki iletişime çok yardımcı olduğu için işletme yöneticileri ve profesyoneller için en iyi araçtır. Ayrıca, atanan görevlerin izlenmesini kolaylaştırır, bir proje dosyasına yalnızca görevler ve kişiler ekleyerek bir proje zaman çizelgesi geliştirmeye yardımcı olur, Görevleri aynı dosyaya bağlayın ve atayın ve tüm ekip ile paylaşın. Geliştirilmiş özelliklerle bu yazılım, işletme yöneticilerinin belirlenen hedeflerine zamanında ulaşmalarına yardımcı olan daha iyi bir yönetim stratejisi geliştirir.

2010 yeni Şeridi

Office 2010 gibi Project 2010, artık menü çubuğunun yerine yepyeni Şerit'i içeriyordu. Şerit, eski moda menü çubuğundan daha fazla yer kaplar, ancak komutları barındırabilir. Project'in önceki sürümleri, aracı manipüle etmek için karmaşık kurulumlar gerektiriyordu, şimdi daha net ve daha kolay sekme sayesinde, manipülasyon bir veya iki tıklama uzakta.

Daha iyi rehberlik için Ekran İpuçları

Ekran İpuçları, Project 2010'da çok kullanışlı bir özelliktir. Kullanıcı imleci istenen öğeye yerleştirdiğinde, Ekran İpuçları aracı Göstergeler sütunundaki simgelerle birlikte görünür. Ekran İpucu simgesi kısıtlamayı ve tarihi gösterir. Ekran İpuçlarının bir başka kullanımı da, imleci görünümdeki sütun başlığının üzerine getirerek ve görünen ekran ipucunu okuyarak proje alanının hesaplamasını ve amacını kontrol etmektir.

Akıllı Etiketler önerileri

Proje dosyasında “Görevin adı” na tıklarsanız olduğu gibi belirlenen eylemleri yürüttüğünüzde ortaya çıkarlar ve ardından “Kaldırmak için” seçeneğine basarsınız, Proje yalnızca görevin adını kaldırmak isteyip istemediğinizi sorar. veya tüm görevler.