Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft Outlook 2021

0760947037803
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
249.00 TL

Outlook 2021'u piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Outlook 2021 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Outlook 2021
  • Outlook'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Microsoft Outlook 2021 lisans anahtarı satın al, Microsoft firması tarafından üretilen ve ilk olarak Microsoft Office 97 ile yaygın kullanıcı kitlesine ulaşan ve o zamandan beri hayatımızda olan bir E-posta istemci uygulamasıdır. Aslında böyle bir ihtiyacın ortaya çıkma sebebini daha iyi açmak gerekiyor. Yalnızca e-posta göndermek ve almak istiyorsanız, Microsoft Outlook satın almanız gerekmez. Microsoft Outlook Office uygulamasıdır. 

Microsoft Outlook 2021 satın al artık Office 365 adıyla sunuluyor. Şu anda Windows 10 üzerinde bir E-posta uygulaması geliyor fakat Outlook uygulamasının yeteneklerine sahip değil. Günümüz şartlarında Microsoft Outlook 2021 lisans anahtarı satın al programı, Office 365 satın alarak kullanabileceğiniz bir uygulama halini aldı. 

Microsoft Outlook 2021 Lisans Anahtarı Satın Al

Windows 8.1 ve Windows 10’da bulunan Posta uygulamasını kullanabilirsiniz. E-posta’nızı sağlayıcınızın web sitesinden de alabilirsiniz. Bundan daha fazlasını yapmanız gerekiyorsa, daha güçlü bir e-posta yönetim programına ihtiyacınız var demektir. Program ilk olarak 1997 yılında tanıtılmış ve ardında Microsoft Office 97 paket içeriğine eklenmiştir. Ayrıca Windows XP’ye biraz daha basit bir sürümü olan Microsoft Outlook 2021 lisans anahtarı satın al Express ücretsiz bir program olarak eklenmiştir. 

O zamandan beri Microsoft bir öncekinden daha fazla özellik sunan güncellemeler ile daha ileri seviye bir program olarak yayınlamaya devam etmektedir. Outlook, takviminizi yöneten ve dilediğiniz insanla takviminizi paylaşabileceğiniz çok kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Her sene kendini yenileyen ve geliştiren Microsoft Outlook 2021 lisans satın al , her İnternet kullanıcısının illa ki kullanmış olduğu ve yollarının kesişmiş olduğu bir uygulamadır.

Özellikleri

Main features

3D support:
HD support:

Multimedia

Video playback:

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz