Outlook 2013

0885370456745
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
99.00 TL

Outlook 2013'ü piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Outlook 2013 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Outlook 2013
  • Outlook'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Outlook 2013 Lisans Key Satın Al

En iyi e-posta hesabı yönetimi için Outlook 2013'ü indirin

Outlook 2013 , lisans24.com web sitemizde mevcuttur . ABD pazarında en ucuz fiyata bağımsız bir yazılım olarak satın alabilirsiniz. Outlook 2019 gibi diğer Outlook sürümlerini de bulun.

Outlook 2013'ü yükleyin ve etkinleştirin

Outlook 2013 , Windows için en iyi posta uygulamalarından biridir. Yazılım, e-posta mesajları almanıza ve göndermenize olanak sağlar. Outlook 2013'ü birden çok e-posta hesabı için kullanmanın yanı sıra takviminizi ve kişilerinizi yönetmek için de kullanabilirsiniz . Outlook 2013 , çok sayıda e-posta iletisiyle uğraşması gereken kişiler için özel olarak tasarlanmıştır.

E-posta klasörlerini daha iyi organize etmek için Hızlı Adımları kullanın

Outlook 2013'teki yeni bir özellik , Hızlı Adımlar'dır. Görevlerin daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlayan Outlook 2013'ü yükleyin . Hızlı Adımlar gerektiğinde uygulanabilir. Ayrıca gelen basın bültenlerini yeni bir klasörde saklamak da mümkündür. Hızlı Adımlar ayrıca, kullanıcıların seçilen herhangi bir mesajı daha iyi bir e-posta organizasyonu için belirli bir klasöre taşımasına olanak tanır.

En iyi e-posta deneyimi için Dokunma Modu ve Kişi Kartı

Outlook 2013'ü yükleyin ve dokunmatik ekran özelliğini kullanın. Office 2013'te sunulan aynı menüleri gösterir. Yanıtla, İşaretle, Taşı ve Sil gibi Sık kullanılan araç çubuğunun dokunma moduyla birlikte kullanılabilirliği, erişimi kolaylaştırır ve daha iyi bir e-posta gönderme deneyimi sağlar. Ayrıca Outlook 2013 , E-posta adresi, Telefon numarası, tam ad ve daha fazlası gibi kişi ayrıntılarını tek bir kutuda sunan Kişi Kartı aracını sunar. Kart arayüzünü kullanarak mesaj gönderebilir, kişileri arayabilir ve bir toplantı planlayabilirsiniz.

Daha iyi e-posta hesapları yönetimi

Varsayılan e-posta konumu, geçerli posta kutusudur. Ancak, Outlook 2013 kullanılarak e-posta arama konumunu değiştirmek mümkündür. Arama aracını kullanarak tüm e-posta hesaplarında bulunan eşleşen tüm girişleri taşıyabilirsiniz. İstenen seçeneği seçtikten sonra, yeni e-posta araması, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değiştirilebilen varsayılan Outlook e-posta aramaları haline gelecektir.

Özellikleri

Main features

3D support:
HD support:

Multimedia

Video playback: