Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft Office 2016 Standard Windows

04058154122112
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
199.00 TL

Office Standard 2016'yı piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Office Standard 2016 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Office Standard 2016
  • Office 2016'nızı adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Office 2016 Professional Plus Lisans Key Satın Al 


Daha kolay ortak çalışmaların ve paylaşımın tadını çıkarın

Küçük işletmeler ve Ev kullanıcıları için tasarlanmış Office Standard 2016 ile tanışın

Office Standard 2016 sizin için ne yapabilir?

Yüksek kalitede basit belgeler, elektronik tablolar ve sunumlar üretmek istiyorsanız, Office Standard 2016 tam size göre. Office 2016'nın standart sürümü, harika özellikleri ve modernleştirilmiş görünümü sayesinde profesyonel belgeler oluşturmanıza, iletişim kurmanıza ve yayınlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca belgelerinizi buluta kaydedebileceksiniz, böylece istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde onlara erişebilirsiniz. Ofis Standart 2016 uygulamaları Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote ve Yayınevi bulunmaktadır. Tüm bu Office uygulamaları, işleri hızla halletmek için ihtiyacınız olan şeylerdir. Ev kullanıcısıysanız veya küçük bir işletme işletiyorsanız, Office Standard 2016'nın bu sürümüne sahip olmak isteyebilirsiniz .

Excel Standard 2016

Analiz amacıyla web siteleri, SQL ve diğer veritabanları gibi çeşitli kaynaklardan veri çekmenize olanak tanıyan Power Query olan Excel 2016'nın yeni özelliğini keşfedin. Excel 2016'da, sıklık histogramları, istatistiksel analiz için kutu ve Whisker grafikleri, hiyerarşi düzeylerini göstermek için güneş ışığı grafikleri ve diğer birçok grafik seçeneği türü gibi çeşitli grafik seçenekleri vardır.

Outlook Standard 2016

Dağınıklık, Outlook 2016'daki yeni bir özelliktir. Onun yardımıyla e-posta aşırı yüklerinizi yönetebilecek ve gelen kutunuzun daha düzenli ve daha az karmaşık görünmesini sağlayabileceksiniz. Ayrıca Outlook 2016 ile çalışma gruplarıyla işbirliği yapabileceksiniz, konuşmaları, dosyaları ve takvimleri paylaşabileceğiniz çalışma grupları kurabilirsiniz. Grup üyelerinizin mesajlarınızı gelen kutularında mı yoksa bir grup gelen kutusunda mı almasını istediğinizi seçebilirsiniz.

PowerPoint Standardı 2016

Microsoft'un siyah renkli tema da dahil olmak üzere eklediği yeni PowerPoint 2016 temalarının keyfini çıkarın. Akıllı Arama, PowerPoint 2016'da PowerPoint 2016'nın içinden hızlı aramalar yapmanıza olanak tanıyan başka bir yeni özelliktir. Yalnızca farenizin imlecini herhangi bir kelime veya cümlenin üzerine yerleştirmeniz ve ardından sağ tıklayıp açılır menüden Akıllı Arama seçeneğini seçmeniz yeterlidir. liste.