Word 2013

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
99.00 TL

Word'ü piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Word 2013 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Word 2013
  • Word'ünüzü adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Word 2013 Lisans Key Satın Al


Sezgisel entegre araçları için Microsoft Word 2013 yazılımını indirin

İndir , Word 2013 online alışveriş dan lisans24 . Microsoft Word'ün diğer sürümleri, Word 2013 gibi web sitemizde mevcuttur .

Word 2013


Microsoft Word 2013'ü yükleyin ve etkinleştirin

Microsoft Word 2013'ü indirin ve en son ve geliştirilmiş işlevlerini keşfedin. Microsoft Word 2013 yalnızca Office paketinin içinde bulunmaz, aynı zamanda Powerpoint veya Excel gibi uygulamalarla ayrı olarak da satın alınabilir. Bu yazılım, basit metinlerden davetlere kadar her türlü belgeyi oluşturmanıza ve bunları fotoğraflar, videolar ve diğer öğelerle geliştirmenize olanak tanır.

Çeşitli şablonlar

Word 2013'ü yükleyin ve çok çeşitli metin ve düzen şablonlarının keyfini çıkarın. Bunlar daha sonra, uygun belgeleri hızlı bir şekilde üretmek için resmi mektuplardan kişiselleştirilmiş davetlere kadar isteklerinize göre rahatlıkla yeniden işlenebilir. Bu şablonlarda renk adaptasyonu ve kompozisyona izin verilir.

kelime 2013

Gerçek Zamanlı Önizleme

Word 2013'ü yükleyin ve metin belgelerini ustaca düzenlemenin keyfini çıkarın. Bu, Word 2013 altında gerçek zamanlı bir önizleme sunarak büyük ölçüde geliştirildi. Boyutunu veya konumunu değiştirdiğiniz görüntüleri eklediğinizde, değişikliklerin oluşturduğu yeni stili hemen görebilirsiniz.

kelime 2013

Yakınlaştırma düzenleme özelliği

Eklenen tablolar için yakınlaştırma özelliğine sahip Word 2013'ü indirin . Yakınlaştırma, belgeyi okumak veya düzenlemek için harika bir araçtır. Ek olarak, Word 2013, Microsoft Office yazılım ailesinde ilk kez PDF dosyalarını açma ve farklı öğeleri ve içerikleri yeniden düzenleme yeteneği sağlar.

2013 kelimesini satın al