Publisher 2019

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
169.99 TL

Publisher 2019Publisher 2019'u piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Yayıncı 2019 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Publisher 2019
  • Yayıncınızı adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/7 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Publisher 2019 Lisans Key Satın Al

En iyi grafik materyalleri oluşturmak için Microsoft Microsoft Publisher 2019 yazılımını indirin

Microsoft Publisher 2019'u tek başına bir yazılım olarak lisans24.com web sitemizden indirin . Artık piyasadaki en uygun fiyatla Microsoft Publisher 2019'u satın alabilirsiniz . Ayrıca, Microsoft Publisher Yazılımının daha yeni sürümleri, Microsoft Publisher 2013 gibi web sitemizde mevcuttur.

Yayıncı 2019


Microsoft Publisher 2019'u kurun ve etkinleştirin

Publisher 2019 yalnızca Windows 10'da çalışır. Hem yeni başlayanların hem de profesyonellerin baskı, ürün teşhirleri, el ilanları, broşürler ve yaratıcı davetiye kartları tasarlamasına ve depolamasına olanak tanır. Birçok model ve çok çeşitli araçlarla birlikte gelen Microsoft Publisher 2019'u yükleyin , kullanıcılar yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilir. Publisher 2019'u satın aldıktan sonra , yıllık ödeme gerektirmeyen ömür boyu geçerli bir kullanıcı lisans anahtarı alacaksınız.

Farklı senaryolar için hazır şablonlar

Publisher 2019, temel olarak metin bilgilerinden ziyade görsel sunumlara odaklanır. Çeşitli senaryo şablon kategorileri ve gelişmiş düzen araçlarıyla birlikte gelen Publisher 2019'u yükleyin . Ayrıca, kullanıcıların yazdırılabilir iş malzemeleri oluşturmasına ve bunları Office uygulamalarına kolayca eklemesine olanak tanır.

Farklı senaryolar için hazır şablonlar

Görüntü düzenleme için Araç Paleti

Microsoft Publisher 2019 , sürükle ve bırak yöntemiyle görüntülerin daha iyi yönetilmesine olanak tanır. Ek olarak, her bir yaratımı benzersiz kılan çok çeşitli yeni 3D efektler, yansımalar, gölgeler, ışık efektleri ve metin şablonları bulunmaktadır. İçe aktarılan görüntüler ve diğer görüntü dosyaları bile araç paleti ve grafik yazılım kullanılarak düzenlenebilir.

Görüntü düzenleme için Araç Paleti

Daha kolay araç erişilebilirliği

Microsoft Publisher 2019'da modern bir şerit arayüz mevcuttur . Artık, belge oluşturmayı daha kolay ● yapmak için yalnızca en çok kullanılan araçlar görüntüleniyor. Ayrıca çubuğun eski versiyonunu kullanma veya kullanıcı arayüzünü isteklerinize göre kişiselleştirme imkanı da vardır. Diğer bir geliştirilmiş özellik ise kalem kontrolüdür. Dokunmatik ekranla çalışarak Microsoft Surface gibi dokunmatik cihazların kullanımını kolaylaştırır.

Daha kolay araç erişilebilirliği