Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

MICROSOFT PUBLISHER 2013

0885370496925
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
99.00 TL

Publisher 2013'ü piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Publisher 2013 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Publisher 2013
  • Yayıncınızı adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Publisher 2013 Lisans Key Satın Al


En iyi tasarımlar için Microsoft Publisher 2013 yazılımını indirin

Yükleme Publisher 2013 online alışveriş dan lisans24.com . Microsoft Publisher'ın diğer sürümleri, Publisher 2016 gibi web sitemizde mevcuttur.

Microsoft Publisher 2013'ü kurun ve etkinleştirin

Bireylere ve küçük ve orta ölçekli işletmelere yazdırılabilir materyalleri hızlı ve kolay bir şekilde üretme fırsatı sunmak için tasarlanan Publisher 2013'ü indirin Bu uygulama, kullanıcılarının belgeler, kartlar ve posterler gibi özelleştirilebilir materyaller oluşturmasına yardımcı olur. Bu araç, Office kaynaklarının geri kalanıyla daha iyi tümleştirilmiştir. İçeriğinizi tasarlamak, düzenlemek ve özelleştirmek için birden çok araç kullanılarak pazarlama belgesi oluşturma daha kolay hale getirilmiştir.

Görüntü arka planı

Bir yenilik dokunuşu eklemek için yayınlara birçok değişiklik getiren Publisher 2013'ü yükleyin . Ayrıca, bu yeni işlevsellik, yayınlarınızı daha kişisel hale getirmek için fotoğraflarınızı yayın sayfalarınız için arka plan olarak kullanmanıza olanak tanır.

Görüntü Efektleri

Editörlerin ışık, gölge, 3B döndürme gibi birden çok efekt arasından seçim yapmasına olanak tanıyan Publisher 2013'ü indirin . Bunu yapmak için görüntüyü seçin ve Resim Araçları'nda Görüntü Efektleri'ni tıklayın. Yayınlarınızda metne yeni efektler de ekleyebilirsiniz: yeni gölgeler, titreyen yansımalar ve eğimler arasından seçim yapın. Metni seçin ve Sonuçları seçmek için Metin Kutusu Araçlarına tıklayın.

Görüntü Sürükle ve Bırak

Kullanıcılarına sürükle ve bırak özelliğiyle, sayfada veya sıfır alanında bir alanla iki görüntüleme konumu değiştirerek, bir ekran seçmek ve dağ rozeti aracının yardımıyla başka bir ekrana taşımak için yayıncı 2013'ü yükleyin . Gül rengi aydınlatma ekranın etrafında görünmüyor. Fare düğmesini kaldırın ve oluşturma işlemini tamamlayın.