Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Microsoft Powerpoint 2013

0885370493245
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
99.00 TL

PowerPoint 2013'ü piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • PowerPoint 2013 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir PowerPoint 2013
  • PowerPoint'inizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

PowerPoint 2013 Lisans Key Satın Al


En iyi sunum programını indirin Microsoft PowerPoint 2013

İndir PowerPoint 2013 online dükkandan lisans24.com tek başına yazılım olarak. Microsoft PowerPoint'in diğer sürümleri de PowerPoint 2016 gibi web sitemizde mevcuttur .

Microsoft PowerPoint 2013'ü yükleyin ve etkinleştirin

Microsoft PowerPoint 2013 , yeniden şekillendirilmiş bir kullanıcı arabirimi ve geliştirilmiş özellikler sunar. Microsoft PowerPoint 2013 , Windows 8 ile uyumludur. PowerPoint'in 2013 sürümü, kullanıcılarının profesyonel çalışmalar veya öğrenciler için en iyi sunumları oluşturmasına olanak tanır. Yeni yenilenen kullanıcı arayüzü, en iyi sunum slaytlarının oluşturulmasına yardımcı olur.

Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü

PowerPoint 2013 slaytları , modern kullanıcı arayüzü kullanılarak geliştirildi. Yaygın kullanıcılar için kullanımı kolay gelişmiş araçlar sağlayan PowerPoint 2013'ü yükleyin. Microsoft PowerPoint 2013 , kullanıcılara İş, Sunum, Tasarım Setleri ve daha fazlası gibi alt kategorilere ayrılmış hazır şablonlara daha hızlı erişim sağlamak için sunum slaytlarını geliştirdi.

Bulut kullanarak eşitleme

Çevrimiçi sunular oluşturmanıza olanak tanıyan Microsoft PowerPoint 2013'ü indirin . Microsoft PowerPoint 2013'ü kullanarak son düzenlemeleri kaydedebilir ve farklı bir cihaz kullanıyor olsanız bile aynı slayttan baştan başlayabilirsiniz. Ayrıca, farklı cihazlarda Microsoft Office 2013'te oturum açmak için aynı Microsoft hesabını kullanabilirsiniz. Bu özellik, dosyaları başka bir cihazdan düzenlemek için dosyaları kaydetmenize ve Buluta senkronize etmenize yardımcı olur.

Daha iyi kullanım için dokunmatik ekran

Gelişmiş araçlar sağlayan Microsoft PowerPoint 2013'ü yükleyin . Tüm araçlar, dokunmatik özellikli bir cihazdan veya tabletten bir sunumda gezinmeyi ve düzenlemeyi kolaylaştıran dokunma dostudur. Bu araçlar kayan arayüzde görünür, eğer sizin için çok küçüklerse, bu seçeneklere sağ tıklayarak bu seçeneklere ulaşabilirsiniz.