Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Excel 2019

00760947037841
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
169.00 TL

Excel'i piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Excel 2019 ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Excel 2019
  • Excel'inizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Excel 2019 Lisans Satın Al

Microsoft Excel 2019'un en son sürümünü uygun bir fiyata indirin!

Microsoft Excel 2019 artık daha akıllı ve daha hızlı hale geliyor. Platformumuz, artık çevrimiçi mağaza lisans24.com adresinde bulunan bu platformdan yeni uygulamalara en düşük fiyata erişme şansı veriyor . Sayısal denklemler için sınıflandırmalar oluşturmayı otomatikleştirmenize izin veren bir elektronik tablo programıdır. Excel 2019 , görevinizi yaparken size harika bir deneyim vaat ediyor.

Microsoft Excel 2019'u yükleyin ve etkinleştirin ve daha güçlü ve profesyonel elektronik tabloların keyfini çıkarın!

Excel 2019'u kurun ve etkinleştirin En yeni ve güncellenmiş işlevleri keşfetmek için Microsoft Excel 2019'u indirin ve etkinleştirin , otomatik süreçler, grafikler, bankacılık bilgileri ve çok daha fazlasını içeren çok yönlü ve güçlü bir veritabanı platformudur.

Grafikler dahil

İle Excel 2019 ve ancak şimdi çeşitli coğrafi alanları görüntülemek için her türlü harita için bir grafik oluşturabilirsiniz. Bu harita, sayıları kullanarak ülkelere veya eyaletlere değerler koymanıza olanak tanır. Örneğin, şirketiniz ülkeler, bölgeler veya posta adresleri gibi coğrafi bölgeler içeriyorsa, gerektiğinde bu haritayı kullanabilirsiniz.

Doğru Tespit

Artık zamanınızdan ve enerjinizden yararlanmak ve işinizi düzenlemek için Excel 2019'un en son sürümü ile bu özelliğin keyfine varacaksınız . Yalnızca birkaç tıklama, temel alanları seçmenize ve bunları başka bir renkte veya seçili olmayan önemsiz hücrelerde göstermenize yardımcı olur. Bu özellik, programı hatasız planlamanıza olanak tanır.

Excel 2019 3B modellerine göz atın

Excel 2019'u etkinleştirdikten sonra , dosyalarınıza sanatsal bir karakter kazandırdığı için çalışmalarınızın kalitesini artırmak için en son 3B modelleme sistemini kullanabilirsiniz. Bir bakışta 3D şablonlar ekleyin, ardından istediğiniz sonucu elde etmek için birkaç hızlı tıklamayla bunları 360 derece döndürün. Excel 2019, yüzlerce 3B resimle birlikte gelir. Hayvanların, elektronik cihazların, cihazların, odaların, iletişimlerin, biyolojinin vb. Resimlerini içerir.