Office 2021 Professionel Plus Lisans Satın Al

05/13/2022
Admin Admin

Office 2021 Professionel Plus Lisans Satın Al ortak yazma özellikleri, yeni mürekkep araçları, veri türleri, işlevler, tercüme ve tertip araçları, hareket grafikleri, kullanım kolaylığı özellikleri ve oldukça daha fazlasını bulacaksınız. Bugün size sunulanlara bakın. Şubat nihayetinde duyurulan ve nisan nihayetinde Windows ve macOS işletim sistemi kullanan sistemler için geliştirici önizleme sürümü çıkan yeni Microsoft Office, 365 ismini taşımıyor, tıpkı eski sürümlerdeki benzer biçimde sene adıyla, şu demek oluyor ki 2021 ile anılıyor. 

Office 2021 Professionel Plus Lisans Satın Al

Office 2021 Professionel Plus Lisans Satın Al

Çeşitli seçenekler ve yöntemler olduğundan, Microsoft Office’i indirip yüklemek birtakım insanoğlu için zor olabilir. Bu gönderi, Microsoft Office 2021 Lisans Satın Al için lisans satın almaktan makinenizde etkinleştirmeye kadar alakalı değişik süreçlerde size rehberlik eder. Office 2021’i edinmek, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneDrive, Publisher, Access vb. benzer biçimde klasik uygulamalara erişmenizi sağlar. 

Office 2021 Professionel Plus Lisans Satın Al, yeni yazıhane paketini bu senenin nihayetinde piyasaya çıkarmayı hedefliyor. İçerisinde evvelinde alıştığımız benzer biçimde Word, Excel, Outlook, Powerpoint yazılımlarının yer alacağı paket, ek olarak Word, Excel, PowerPoint ve kalan araçlar için kontrol edilen gelişmiş karanlık sürüm hususi durumunu de taşıyacak. Bu, tek seferlik bir satın almadır; bu, Office için geçerli bir ürün anahtarı almak için yalnızca bir defa ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz