Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Windows 8.1 Home

0885370637274
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
149.90 TL

Windows 8.1 32/64 bitlerini piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra hemen alacaksınız:

  • Windows 8.1 Ev yaşam boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows 8.1 Ana Sayfası
  • Windows 8.1'inizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows 8.1 Home Lisans Key Satın Al

Özel bir fiyata hemen kendi Windows 8.1 Home sürümünüzü edinin

Windows 8.1 Home , özellikle ev ve günlük kullanım için tasarlanmıştır. Windows 8.1 Home işletim sistemi, fare ve klavye ile birlikte verilen bilgisayarlarda kullanılabilir. Windows 8.1 Home , kullanıcılarını değiştirilmiş bir arayüz, optimize edilmiş bir sistem ve mükemmel miktarda yeni programlar ve işlevlerle destekler.

Windows 8.1 Home'u kurun ve etkinleştirin ve pratik platformun tam deneyiminin keyfini çıkarın

Windows 8.1 Home , hem mobil makinelerde hem de standart makinelerde fare ve klavye temelinde çalışır. Microsoft, yaygın Windows 8 ile ilgili kritik geri bildirimlere karşı koymak için Windows 8.1 Home'u planladı . Özellikle Windows 8.1 Home , önceki işletim sistemi modellerinin yaygın olarak ilişkili bir gezinme işlevi olan Başlat düğmesini geri yükledi. Ayrıca Microsoft, birden çok uygulamanın bir imleç kullanarak verimli bir şekilde açılmasını, kapanmasını ve etkileşimde bulunmasını kolaylaştırdı.

Yeni Başlat Düğmesi

Windows 8.1 Home , Başlat düğmesiyle ekrana döner, gerçektir ancak hepimizin bildiği ve sevdiği düğme değildir. Sadece düğmeye basmak sizi son menünüze geri getirirken, sağ tıklama daha geleneksel olasılıkları ortaya çıkarır. Buradan masaüstünü kolayca yeniden başlatabilir veya çalıştırabilir, görevleriniz, Yapılandırma sekmesi ve aktif dizin gibi bilgilere erişebilirsiniz.

Modern dizayn

Microsoft, Windows 8.1 Home için daha da gelişmiş işlevler ekledi . Ardından, hem makineniz hem de Başlangıç monitörleri için aynı arka planı ayarlayabilirsiniz. Menüden Düğmeler'i alın, Seçenekler'e tıklayın ve Özelleştir'i seçin. Ancak arka planın biçimini ve gölgesini değiştirebilirsiniz; Ekranınızdaki arka planın bir seçenek olduğunu fark edeceksiniz. Bir başka eğlenceli şey de, cihazınızın ana ekranında oynatılacak bir slayt gösterisi oluşturma şansıdır.

Uygulamaları Güncelleme

Windows 8.1 Home için uzun zamandır beklenen bir iyileştirme, yazılımın otomatik yükseltme özelliğidir. Örneğin, Windows 8.1 Home'da bulunan bu özelliğe izin verilir, ancak devre dışı bırakmak istiyorsanız, hemen Mağazayı seçin, Tılsımlar sayfasına gidin, Tercihler'i tıklayın ve Kullanıcı bildirimleri'ni seçin.