Windows 7 Professional

Kazancınız 60%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
99.90 TL
39.90 TL
Kazancınız: 60.00 TL (60%)
+

Windows 7 Professional'ı piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra hemen alacaksınız:

  • Windows 7 Professional ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows 7 Professional
  • Windows 7'nizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows 7 Professional Lisans Key Satın Al!


En güçlü ve en çok satan işletim sistemi

Tümleşik Service-Pack 3 içeren tam İngilizce sürüm Minimum gereksinimleri karşılayan her bilgisayara veya dizüstü bilgisayara kurulabilir.

Windows 7 Professional'ın yeni özellikleri nelerdir?

İşinizi başarılı kılmak için ihtiyacınız olan yeni özelliklere sahip Windows 7 Professional dahil en iyi bilgisayar yazılımını ve en güçlü işletim sistemlerini size sunuyoruz. İle Windows 7 Professional Windows XP Modu ile Windows XP için tasarlanmış çeşitli ofis programlarını kullanabilir ve ev veya iş ağında otomatik yedeklemeler ile basit ve hızlı bir şekilde verileri kaydetmek. Ayrıca Domain Junction özelliği ile kurumsal ağlara hızlı bir şekilde bağlanabilir ve güvenlik altyapılarından yararlanabilirsiniz. Windows 7 Professional ayrıca Windows 7 Home'un tüm eğlencelerini içerir. Hem iş hem de eğlence için mükemmeldir.

Kolay kullanım

Windows 7 Professional size basit bir sistem güncellemesi, çok iyi ergonomi ve Snap, Aero Shake ve kısayol listeleri gibi pratik yeni özellikler sunar. aynı zamanda eski programlarınız ve yazılımlarınızla da uyumludur.

Ağlara optimum bağlantı

Windows 7 Professional , kurumsal ağlara hızlı bir şekilde bağlanmanıza, bir ev ağının basit ve kolay kurulumuna ve ev veya iş ağınızdaki otomatik yedeklemeler aracılığıyla veri korumasına olanak tanır.

Hız ve performans

İle Windows 7 Professional , programları başlatılması için de, PC'nizin hızlı bir başlangıç alma ve kapatma göreceksiniz. Ayrıca, kaynakların optimizasyonuna ve bilgisayarınızın ömrünün uzatılmasına olanak tanır.