Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Windows 11 Pro for Workstation

0889842905953
Kazancınız 20%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
249.90 TL
199.90 TL
Kazancınız: 50.00 TL (20%)
+

Windows 11 Pro Workstation piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra hemen alacaksınız:

Windows 11 Pro Workstation ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows 11 Pro Workstation lisans satın al
Windows 11'inizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız

Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows 11 Pro Workstation Daha hızlı işleme ve depolama, hataları algılayıp düzelten yeni bir dosya sistemi ve 4 işlemciye ve 6 TB'a kadar belleğe sahip yeni nesil PC donanımı desteğiyle şimdiye kadarki en güçlü Windows 11 Pro Workstation lisans satın al sürümü. İş İstasyonu için Windows 11 Pro, bilgi işlem gücünü yoğun bir şekilde kullanır. 

Görevleriniz için üst düzey donanım ve Intel Xeon, AMD Opteron ve en yeni AMD Epyc işlemciler ve 4 işlemci için tasarlanmıştır; 6 TB RAM; ReFS dosya sistemi; ikili hat içi kalıcı bellek modülleri (NVDIMM); ve Uzaktan Doğrudan Bellek Erişimini (RDMA) destekler. Yoğun bilgi işlem gerektiren görevler için üst düzey donanım için tasarlanan İş İstasyonları için Windows 11 Pro Workstation, Intel Xeon, AMD Opteron ve en yeni AMD Epyc ve 4 işlemcileri içerir; 6 TB RAM; ReFS dosya sistemi; çift satır içi geçici olmayan bellek modülleri (NVDIMM); ve Uzaktan Doğrudan Bellek Erişimini (RDMA) destekler.

Windows 11 Pro Workstation Lisans Satın Al

Bazı bölgelerde işletim sistemleri VMware gibi bir sanal makineye kurulur ve kullanılır. Bir hata veya ciddi bir sorun oluşursa gerçek sistem etkilenmez. Veri alışverişi için kullanılan protokoldür. SMB Direct ile, ağ üzerinden bile büyük miktarda veriyi hızlı ve güvenilir bir şekilde değiş tokuş edebilir ve aktarabilirsiniz. 

Windows 11 Pro Workstation lisans satın al Yeni dosya sistemi özellikle güvenli ve profesyoneldir. Bu, maksimum veri kullanılabilirliği için büyük miktarda verinin verimli bir şekilde ölçeklenmesini sağlar. ReFS ayrıca hasarlı dosyaları algılar ve bunları bağımsız olarak onarır.

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz