Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Windows 10 Education

0889842268324
Kazancınız 37%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
279.90 TL
175.00 TL
Kazancınız: 104.90 TL (37%)

Windows 10 Education'yu piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra hemen alacaksınız:

  • Windows 10 Education Pro ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows 10 Education lisans satın al
  • Windows 10 Education'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows 10 Education, okullar, kolejler ve üniversiteler için tasarlanmış bir sürümdür. Windows 10 Enterprise'ın tüm özelliklerini içerir. Diğer seçenekler yalnızca akademik lisansla kullanılabilir. Windows 10 Education öğrenim içindir, böylece öğrenciler bilgilerini tazelemek için teknolojiyi kullanabilirler. Windows 10 Education lisans anahtarı satın al, Pro veya Home'dan daha fazla özellik sunar.

Bu, en gelişmiş sürümdür. Hiç şüphesiz teknoloji bilimin boyutlarını değiştirmiştir. Artık tüm öğrenciler, bireysel öğrenme ihtiyaçlarına göre uyarlanmış teknolojiyle parlayabilir. Windows 10 Education lisans satın al, eğitimcilerin/öğretmenlerin büyük sınıfların zorluklarını aşmasını kolaylaştırır. Teknolojinin kullanımı öğretmenlerin ev ödevlerini yönetmesini kolaylaştırmıştır. .

Windows 10 Education Lisans Satın Al

İndirdikten sonra iyileştirilmiş bir Başlat menüsü, iyileştirilmiş güvenlik, yeni bir Edge tarayıcı ve daha fazlasını göreceksiniz. Windows 10 Education, Windows 10 Pro'nun perakende sürümünü temel alır ve eğitim kurumlarında gereken merkezi yönetim denetimini sağlar. Aslında, bu ürün Cortana'dır. Bu, varsayılan eğitim ayarlarına dayalı geliştirilmiş Windows Pro biçimidir. Microsoft uzmanları, bunu öğrencilerin günlük akademik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladı.

Programlar öğrenciler için uygundur ve öğrencilerin çoğu etkili çalışma için Windows'u kullanır. Windows 10 Education lisans anahtarı, Office 365 Pro-Plus'ın modern sürümünü içerir. Microsoft uzmanları, öğrencilerin günlük öğrenme ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tasarladı. Programlar öğrenciler için uygundur ve birçok öğrenci etkili çalışma için bu pencereleri kullanır. Windows 10 Education, modern bir programa sahip Office 365 Pro-Plus ile birlikte gelir.

Windows 10 Education, Microsoft Toplu Lisanslama yoluyla edinilebilir. Şu anda Windows 10 Education kullanan müşteriler, Windows Update veya Toplu Lisanslama Hizmet Merkezi aracılığıyla Windows 10 Sürüm 1607'ye yükseltebilirler. Eğitim ortamları için en kapsamlı çözüm. Güvenli bir sürüm olduğu için tüm Windows 10 Education K-12'yi öneriyoruz.