Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Windows 10 Pro for Workstation

0760947036707
Kazancınız 20%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
249.00 TL
199.90 TL
Kazancınız: 49.10 TL (20%)

Windows 10 Pro Workstation piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra hemen alacaksınız:

  • Windows 10 Pro Workstation ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows 10 Pro Workstation 
  • Windows 10'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows 10 Pro Workstation Lisans Key Satın Al!

Windows 10 Pro Workstation'yu 32/64 Bit sürümünde indirin
Gelişmiş ağ ve koruma araçlarının yanı sıra Etki Alanına Katılma, Bitlocker, Business Mode Internet Explorer (EMIE) ve Network Hyper-V ile birlikte Sanal Masaüstü gibi diğer Ev özelliklerine mi ihtiyacınız var? Pekala, başka yere bakmayın, size Windows 10 Pro Workstation'yu tüm sorunlarınız için uygun cevabı sunmaktan memnuniyet duyarız. İster sıradan bir kullanıcı olun, ister profesyonel bir işletme yönetin, en yeni özelliklerinin ve özelliklerinin keyfini çıkarmak için cihazınızı Windows 10 Pro Workstation ile donatın.

Windows 10 Pro Workstation'yu yükleyin ve yeni özellikleri keşfedin

Windows 10 Pro Workstation, Başlat menüsünün gelişmiş yinelenmesine yeni uygulamalar, mükemmel özelleştirme ve basit kullanım getiren Windows işletim sistemlerinin en son sürümüdür. Gerçekten de, Windows 10 Pro Workstation lisans, tüm sistemlere ve özelliklere uyum sağlayan ve yetenekli bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği uygun koşulları sağlamak için tabletlerde ve dizüstü bilgisayarlarda çalıştırılabilen harika ve zarif bir tasarım sunar.

CORTANA: Windows 10 kişisel asistan

Microsoft sesli yardımcısı Cortana, Başlat Menüsünde doğrudan Windows 10'a entegre edilmiştir. Cortana, kullandığınız Windows 10 cihazı (Pc, tablet, Smartphoneç. Aktivitelerinizi ve verilerinizi öğrendikten bir süre sonra) size kalıcı olarak yardımcı olacaktır. Bu kişisel asistan, hiçbir şeyi unutmamanız için size hatırlatıcılar sunarak adapte olur ve daha etkili hale gelir.

DIRECTX 12: Yalnızca Windows 10'da

DIRECTX 12, video oyunu editörlerine ve oynatıcılarına adanmış bir varlıktır ve Windows 10 Pro Workstation lisans satın al yeni unsurunu temsil eder. Bu unsur önemli bir gelişme sunar. Oyuncuların olağanüstü efektlerle bir grafik deneyiminden yararlanmasını sağlar. Oyun girdileri, saniyede daha fazla kare, azaltılmış bellek kullanımı, daha ayrıntılı görsel efektler ve tutarlı bir kare hızı kazanımı ile daha akıcı animasyonlar dahil olmak üzere daha anlamlı ve daha uygundur.

Başlat Menüsünün geliştirilmiş yinelemesi

Başlat Menüsü Windows 10 Pro Workstation lisans satın al geri döndü, ancak iyileştirmelerle. En sevdiğiniz uygulamalarınız ve web sayfalarınız, onlara kolayca erişebilmeniz için kolayca aktarılır. Entegre arama çubuğu ile bilgisayarınızda, Onedrive'da veya web'de istediğiniz içeriği kolayca bulun. Üstelik süreklilik modu sayesinde tablet modundan masaüstü moduna kolayca geçiş yapabilirsiniz!

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz