Exchange Server Lisans Satın Al

05/18/2022
Admin Admin

Exchange Server Lisans Satın Al Exchange bir mail serverdır. Şirketin alan ismi ile sorunsuz e-posta alıp gönderebilme. Active Directory yapısı ile birebir ahenk arasında emek verme özelliği. Mesajlaşmada ki bütün politikaların merkezden yönetimi (İmza Standardı – Mail Disclaimer) şeklinde işlemlerin yapılabilmesi.

Bir oldukca büyük ve minik ölçekli firmanın yapısında bulunur ve temel rolü firma içerisindeki mail trafiğini sağlamaktır. Bir oldukca düşünenin aksine bunun haricinde bir oldukca rolü üstlenebilir. Outlook Web Access (OWA) ile İnternet olan her yerden e-postalara ulaşabilme özelliği.

Exchange Server Lisans Satın Al

Exchange Server Lisans Satın Al

Ayrıca Exchange Server Lisans Satın Al ile e-postalar, ajanda, not defteri, adres defteri, takvim ve görevler şeklinde öteki özellikler de sunucu üstünde saklanır. Böylelikle e-postalarda veri güvenliği ve tek merkezden kullanıcın bütün postaları itimat altında olur. Toplantı buluşma sistemi oluşturulabilir ve bu sayede sizi bir veya birden fazla çalışan harcamasından kurtararak ayarlanan kurallar doğrultusunda toplantı odalarının paylaşımını organize eder. 

Şirketteki demirbaşların kullanımını, paylaşımını ayarlar. Örnek vermek gerekirse firma malı olarak yayınlanan bir taşıt için kullanım onayı almanızı ve bunu yetkili kişilere bildirmeyi sağlar. Diğer bir kullanım yöntemi isi forum sitelerine benzer bir yapı oluşturulmasıdır. Bu yapıda yetkili kişiler abonelere paylaşımlar yapabilir. Sosyal ve rahat kullanımlı bir ortam oluşturur.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz