Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Trend Micro Maximum Security

0734135137705
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
699.00 TL

Çevrimiçi mağazamızda en düşük fiyata kendi Trend Micro sürümünüzü edinin.

Ürünü başarıyla satın aldıktan sonra 24 saat içinde şunları alacaksınız:

  • Gerçek Trend Micro Maximum Securityaktivasyon Anahtarı
  • Trend Micro Maximum Security indirme bağlantısının tam sürümü
  • Ürününüzü nasıl kuracağınız ve etkinleştireceğinizle ilgili talimatlar ve kılavuzlar
  • Ücretsiz müşteri desteği 7/24 mevcuttur
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Trend Micro Maximum Security Lisans Key Satın Al!

Cihazlarınız için en akıllı korumayı satın alın

Çok sayıda şaşırtıcı yeni özelliğe sahip Trend Micro Maximum Security, Windows PC, macOS, Android ve iOS gibi tüm ana işletim sistemlerinde en iyi korumalardan birini sunduğu için kullanışlı işlevlerle birlikte gelir.

Trend Micro Maximum Güvenliği

Cihazınıza Maksimum Güvenlik Sağlayın

Trend Micro Maximum Security, çeşitli birinci sınıf özelliklerle Antivirüs pazarını kasıp kavuruyor. Kişisel bilgilerinizi ele geçirip çalabilen tehlikeli web sitelerini yasaklar, kimlik avı e-postalarına göz kulak olur, en sevdiğiniz web sitelerinde karmaşık parolalar ve güvenlik işaretleri oluşturup çalıştırır ve finansal sitelerin Pay Guard ile meşruiyetini garanti eder. PC'nize, macOS'a veya mobil cihazlarınıza yükleyin ve hiçbir şey cihazınızı bir daha delemeyecek.

Artık Tehdit yok!

Trend Micro Maximum Security ile kötü amaçlı yazılımlara, virüslere, güvenli olmayan web sitelerine ve kimlik hırsızlarına karşı mutlak, çok cihazlı savunma elde edebilirsiniz. Bu antivirüs, değerli dosyalarınızı ve dijital varlıklarınızı aşağıdaki gibi bulutla senkronize edilmiş dizinlerde tutan güçlendirilmiş bir Klasör Kalkanına sahiptir. Dropbox, Google Drive ve Microsoft OneDrive ve ayrıca yerel olarak. Trend Micro sayesinde her gün 250 milyondan fazla saldırı durduruluyor, böylece dijital yaşamınızın keyfini güvenle çıkarabilirsiniz.

Bulut Tabanlı AI teknolojisi

Kötü amaçlı yazılım enfeksiyonları her gün sürekli olarak değişiyor ve bu konuya bakışlarımızı azaltamayız. Trend Micro Maximum Security'nin bulut tabanlı yapay zeka platformu, kötü amaçlı yazılım bulaşmalarına karşı son derece verimli ve proaktif güvenlik sağlar. Bilinen ve garip tehditlere karşı koruma sağlamak için, sizi hızla gelişen tehdit manzarasının bir adım önünde tutması için Trend Micro'ya güvenebilirsiniz. Sürekli gelişen teknolojilerle güvenliğinizi sağlamak için doğru yazılımı seçin.

Telefon Koruması

Bugünlerde kim telefon kullanmıyor? Hepimizin bildiği gibi telefonlar, son on yılda en çok kullanılan cihazlar. Bu nedenle, hem telefonunuz hem de tabletiniz de güvenliğe ihtiyaç duyar.% 100 sinsi uygulama algılaması sunan mobil güvenlik ile kötü amaçlı yazılımlara, casus yazılımlara, suçlulara ve diğerlerine karşı gelişmiş bir mobil koruma elde edin. Sonunda mobil cihazınızı indirebilir, yükleyebilir ve hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan mobil cihazınızı en yüksek performansta tutarak istediğinizi yapabilirsiniz.