Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

G DATA Total Security

4260654331394
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
399.99 TL

Çevrimiçi mağazamızdan en düşük fiyata kendi G DATA Total Security sürümünüzü edinin.

Ürünü başarıyla satın aldıktan sonra 24 saatiçinde şunları alacaksınız:

  • Gerçek G DATA Total Security aktivasyon Anahtarı
  • G DATA Total Security indirme bağlantısının tam sürümü
  • Ürününüzü nasıl kuracağınız ve etkinleştireceğinizle ilgili talimatlar ve kılavuzlar
  • Ücretsiz müşteri desteği 7/24 mevcuttur
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

G DATA Total Security Lisans Key Satın Al

G DATA Total Security'yi seçin ve nihai güvenliğin tadını çıkarın

G DATA Total Security, pazardaki rakiplerinden daha güçlü olduğu için akıllı, hızlı ve çok güçlü bir yazılımdır. Verilerinizi korumada, USB yuvalarına erişim sağlamada ve cihazınızın performansını artırmada kimse bu Antivirüs'ü yenemez.

G DATA Toplam Güvenlik


G DATA Total Security'yi kurun ve ekstra özellikleri keşfedin

Microsoft, müşterilerine birçok özelliği ve en sık talep edilen işlevleri sunan yeni bir paketle G Data Total Security'yi başlattı. Yeni geliştirilmiş güvenlik önlemleri ile G Data Total Security, size zaman ve enerji tasarrufu sağlayacağı ve aynı zamanda üretkenliği artırmanıza yardımcı olacağı için deneyiminizi daha iyi bir seviyeye taşımanıza olanak tanır. Artık tehditler konusunda endişelenmenize gerek yok. Elinizde en iyi paket sizde.

Yedeklemeler

Veri kaybı, özellikle önemli olanları korkunçtur. G Data Total Security, verilerinizi yerel olarak PC'nizde veya bulutta otomatik olarak yedekleyerek bu tür sorunları çözecektir. Bilgileriniz, parola korumalı yedeklemeler ile sürekli olarak güvende ve korunmaya devam edecek ve veri yedeklemeniz için Dropbox veya Google Drive'ı kullanacaktır. Yalnızca G Data Total Security güveninize değer.

Giriş kontrolu

Erişim kontrolü, G Data Total Security'nin ihtiyaçlarınızı ne kadar kaplayabileceğini vurgulayan önemli bir anahtardır. Bu özellik, bilgisayarınızda USB çubuklarını, yazıcıları, sabit sürücüyü ve diğer araçları kimin kullanma yetkisine sahip olduğunu gösterir. Erişim Kontrolü ile, kötü amaçlı yazılımların harici depolama ortamları aracılığıyla bilgisayarınıza bulaşmasını yasaklayan tüm USB yuvalarınızın kullanımını kontrol edebilirsiniz.

Performans Ayarlayıcı

Makineler insanlara benzer, yaşlandıkça yavaşlarlar. Pek çok program otomatik olarak çalışmayı denediğinde, bilgisayarınızı yavaşlatacak ve performansı düşecektir. G DATA Total Security, güncel olmayan önbellek girişlerini ve diğer temel bilgileri siler ve birkaç basit tıklama ile bilgisayarınızın performansını artırmaya yardımcı olur. Çok daha hızlı ve daha iyi hale getiriyor. Cihazınız bu yazılım sayesinde yeniden genç hissedecek.