Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

BullGuard Premium Protection

5708249202906
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
399.99 TL

Online mağazamızda en düşük fiyata kendi BullGuard Premium Protection sürümünüzü edinin.

Ürünü başarıyla satın aldıktan sonra 24 saatiçinde şunları alacaksınız:

  • Otantik BullGuard Premium Korumaaktivasyon Anahtarı
  • BullGuard Premium Protection'ın tam sürümü indirme bağlantısı
  • Ürününüzü nasıl kuracağınız ve etkinleştireceğinizle ilgili talimatlar ve kılavuzlar
  • Ücretsiz müşteri desteği 7/24 mevcuttur
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

BullGuard Premium Protection Lisans Satın Al

BullGuard Premium Protection'ı edinin ve hiçbir şey yolunuza çıkmayacak

BullGuard Premium Protection, tek bir yazılımda ihtiyacınız olan her şey ve nihai pakettir. Gerçekten de BullGuard Premium Protection, ağınızı tararken, kimliğinizi korurken ve size ebeveyn kontrolü sağladığında cihazlarınız için en uygun ve mutlak korumadır. Devam edin ve kendi antivirüs sürümünüzü edinin.

BullGuard Antivirus 2021


Siber Hırsızları yenmek için en iyi silahı kurun

BullGuard Premium Protection, çok ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma, gelişmiş makine öğrenimi, ev ağı denetimi ve korumalı tarama ile güçlendirilmiş en büyük çekmece tanımlama güvenliği olarak kabul edilir. En kararlı siber suçluları bile yok eden sağlam ve süper sert bir güvenlik sunar. Bu, günümüzde antivirüsün ulaşabileceklerinin zirvesidir. Antivirüs programında istediğiniz her şeyi kurun, BullGuard Premium Protection'ı kurun ve özelliklerinden yararlanın.

Nihai Kimlik Koruması

kimliğinizi güvende tutmak bir zorunluluktur, ancak artık endişelenmenize gerek yok çünkü Bullguard Premium Koruma arkanızı kolladı. BullGuard Premium Protection, gelişmiş teknolojileri sayesinde fiziksel cihazlarınızı tam olarak korumanın yanı sıra çevrimiçi kimliğiniz için artırılmış koruma sağlar. Ek olarak, uluslararası telefon numaraları ve banka hesapları için genişletilmiş finansman, karanlık ağın en etkili ve doğru izlenmesini sağlar.

Ev Ağı Tarayıcısı

Ağınıza bağlı herhangi bir cihaz, bilgisayar korsanlarının ona ve üzerindeki tüm cihazlara erişmesi için açık bir arka kapı olabilir. Onlara verilerinizi yok etme ve kişisel bilgilerinize nüfuz etme şansı vermeniz gibi. Bu nedenle, Ev Ağı Tarayıcısı, ağınızı 7/24 kontrol eder ve üzerindeki herhangi bir cihazı izler. Bunlar arasında akıllı hoparlörler, termostatlar, bebek monitörleri ve diğer tüm bağlı cihazlar bulunur. Yeni bir gadget eklediğinizde, ağınızın güvenli ve zarar görmemesi için derin bir güvenlik taraması gerçekleştirilir. Uyarı özelliği, güvenli olmayan bir ağa bağlandığınızda da sizi uyarır.

Ebeveyn Denetimleri

İnternette gezinen çocuklar, ebeveynlerinin çevrimiçi etkinlikleri konusunda endişelenmelerine neden olabilir, ancak BullGuard Ebeveyn Denetimleri ile onları gizlice korumanıza yardımcı olur. Şüpheli web sitelerine bağlantıları sınırlayabilir, arama filtreleri ayarlayabilir, çevrimiçi olarak geçirilen zamanı kısıtlayabilir, etkinliklerini takip edebilir ve hatta bazı uygulamaları sınırlandırın. Çocukları güvende tutar ve size çevrimiçi gelecekleri üzerinde kontrol sağlar.