Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

BullGuard Antivirus

0734135132212
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
699.99 TL

Online mağazamızdan en düşük fiyata kendi BullGuard Antivirus sürümünüzü edinin .

Ürünü başarıyla satın aldıktan sonra 24 saat içinde şunları alacaksınız:

  • Otantik BullGuard Antivirus aktivasyon Anahtarı
  • BullGuard Antivirus indirme bağlantısının tam sürümü
  • Ürününüzü nasıl kuracağınız ve etkinleştireceğinizle ilgili talimatlar ve kılavuzlar
  • Ücretsiz müşteri desteği 7/24 mevcuttur
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

BullGuard Antivirus Lisans Satın Al

Bilgisayarınız için Rakipsiz antivirüs korumasını edinin

BullGuard Antivirus artık en son yeni biçiminde yayınlandı. Her zamankinden daha iyi, daha hızlı ve daha verimli. Devam edin ve cihazınızı kendi sürümünüzle donatın, böylece verilerinizi bilgisayarınızın performansını engellemeden koruyabilirsiniz.

BullGuard Antivirus 2021


Tanımlayan, izole eden ve etkisiz hale getiren en iyi antivirüs yazılımını yükleyin

BullGuard Antivirus, tüm pazarda elde edilebilecek en iyi Antivirüslerden biri olarak değerini defalarca kanıtlıyor. Her zaman ve her yerde kurun ve kendinizi koruyun. Bu sürüm, gerçek zamanlı olarak ortaya çıkar çıkmaz önlemleri ortaya çıkaran yeni bulut koruma teknolojisine, çevrim içi olmadığınızda bile sizi koruyan Dinamik Makine Öğrenimi ve bugüne kadarki en hızlı performansa sahiptir.

En Hızlı Performans

BullGuard Antivirus, kendinizi güvende tutmak için güçlü bir Antivirüs kurmak istediğinizde cihazınızın performansından biraz ödün vermeniz gerekmediğinden, asla iki kez düşünmek zorunda kalmayacağınız için zihninizi rahatlatmanıza olanak tanır. Sürümü şimdiye kadarki en hızlı sürümdür! Sistem kaynak kullanımını en aza indirmek ve uygulama performansını artırmak için önemli ölçüde minyatür virüs tanımı dosya boyutlarından yararlanma. BullGuard Antivirus, kesinlikle ihtiyacınız olan şey.

Dinamik Makine Öğrenimi

BullGuard artık birden çok savunma katmanında daha kapsamlı makine öğrenimi yetenekleriyle güçlendiriliyor. BullGuard Antivirus, bilgisayarınızda meydana gelen her şeyin kuyruklarını saklayan benzersiz bir Dinamik Makine Öğrenimine sahiptir; bu, bilgisayarınız ağa bağlı olmasa bile artık herhangi bir hasara neden olmayana kadar gerçek zamanlı olarak potansiyel kurnaz aktiviteleri ortaya çıkarmanıza ve yasaklamanıza izin verir. internet.

Gelişmiş Antivirüs Teknolojileri

BullGuard Antivirus, arzu ettiğiniz her şeyi bir Antivirüs programına entegre ederek geride hiçbir şey bırakmaz. BullGuard Antivirus, bankacılık bilgilerinize nüfuz etmeyi amaçlayan kimlik avı denemeleri veya truva atları gibi her tür kötü amaçlı yazılıma karşı güçlü katmanlı koruma sağlar. Kısa fidye yazılımı işi yapar ve yeni, gelişmiş önlemleri kolayca açığa çıkarır ve geçersiz kılar. BullGuard Antivirus ile dijital yaşamınızı engelleyebilecek her türlü tehlikeye son verebilirsiniz.