Güvenen +1 Milyon Müşteri | CANLI TESLİMAT

Avast Ultimate Suite

4017404030102
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
849.00 TL

Online mağazamızdan en düşük fiyata kendi Avast Ultimate Suite sürümünüzü edinin.

Ürünü başarıyla satın aldıktan sonra 24 saatiçinde şunları alacaksınız:

  • Otantik Avast Ultimate Suite aktivasyon Anahtarı
  • Avast Ultimate Suite'in tam sürümü  indirme bağlantısı
  • Ürününüzü nasıl kuracağınız ve etkinleştireceğinizle ilgili talimatlar ve kılavuzlar
  • Ücretsiz müşteri desteği 7/24 mevcuttur
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Avast Ultimate Suite Lisans Satın Al

Avast'ın en son ve en iyi sürümünü edinin!

Avast Ultimate paketinin diğer herhangi bir antivirüs gibi olmadığı açıktır. Bu harika yazılım, tüm bilgisayarlarınızı, telefonlarınızı ve tabletlerinizi güvende, gizli tutmak ve en iyi performansla çalışır durumda tutmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Avast Ultimate Suite 2020


Bir takım elbise! Her şey dahil! Avast Ultimate Suite'i şimdi yükleyin

Cihazınız için uygun Antivirüs yazılımını seçmek çok yorucu değil mi? Avast Ultimate Suite ile artık uygun olanı aramanıza gerek yok. Avast Ultimate Suite , tüm cihazlarınızın bakımı için ihtiyacınız olan tek şey eksiksiz, kullanımı kolay ve lüks bir pakette. Ayrıca, tüm kötü amaçlı yazılımları, fidye yazılımlarını, mutlak çevrimiçi gizlilik VPN'ini ve en iyi temizleme ve ayarlama yazılımlarını engellediği için en gelişmiş Antivirüs'dür. Kendi Avast Ultimate Suite'inizi alın ve cihazınızı koruyun.

Premium güvenlik

Avast Premium Security size tam çevrimiçi savunma sağlar. Avast Ultimate Suite'in en gelişmiş güvenliği, kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara, sıfır saniye saldırılarına, evdeki Wi-Fi ağ güvenlik açıklarına ve daha fazlasına karşı en hafif ve en sert savunmanızdır. Bu Antivirüs sayesinde tüm telefonlarınızı, bilgisayarlarınızı ve tabletlerinizi koruyabilirsiniz. Avast, her zaman müşterileri için mutlak en iyi deneyimi sunmayı hedeflediği için teknolojisini ve özelliklerini zenginleştirmekten asla geri durmaz.

SecureLine VPN

Avast Ultimate Suite, çevrimiçi yaşamınıza gerçek bir gizlilik sağlar. Avast Ultimate Suite'in VPN'in banka düzeyinde şifrelemesiyle, çevrimiçi yaptığınız her şeyi tamamen gizli tutabilirsiniz. Bu son derece genişletilmiş özellik sayesinde, bilgisayar korsanları veya başkalarının çevrimiçi ne yaptığınızı görmesi veya görmeye çalışması hakkında biraz endişelenmenize gerek kalmadan gezinebilir, banka, masaj ve alışveriş yapabilirsiniz. Hiç kimse kişisel bilgilerinize girmeye yaklaşmayacak bile.

Premium Temizleme

Avast Cleanup Premium, Avast Ultimate Suite'e entegre edilmiş en çekici özelliktir. En üst düzey temizleme ve ayarlama aracıdır. Bu özellik, yalnızca size daha temiz, daha hızlı, daha güçlü bir bilgisayar veya telefon sağlamak için önemsiz şeylerden kolayca kurtulur. Ayrıca, cihazınızın sağlığı, tek tıklamayla onarım, bloatware kaldırma ve daha fazlası hakkında hızlı görünümler sağlar.