Windows Server 2016 Standard Core Add-On

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
750.00 TL
+

Windows Server 2016 Standard Core Eklentisini piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Windows Server 2016 Standard Core Add-On ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows Server 2016 Standard Core Eklentisi
  • Sizin etkinleştirmek için nasıl tüm talimatlar Sunucu Çekirdeği Eklenti On adımlarla
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows Server 2016 Standard Core Add-On Lisans Key Satın Al

Windows Server 2016 Standart Çekirdek Eklentinizi şimdi en ucuz fiyata indirin

Windows Server 2016 Standart Çekirdek Eklentisi , güçlü işlevselliğe sahiptir ve daha iyi performans sağlar. Şimdi lisans24.com adresinden edinin .

Windows Server 2016 Standard Core Eklentisini indirin ve kullanışlı özelliklerinin keyfini çıkarın

Windows Server 2016 Standard Core Add-On'u kullanarak , şirketinizin Windows Server Standard ve Windows Server Data Center 2016 ile Windows Server Standard 2019 ve Windows Server için sağlanan Core Add on lisansını alarak pazardaki ekonomik hakimiyetinizi koruyabileceksiniz. Data Center 2019. Windows Server 2016 Standard Core Add-On'un bu sürümü herhangi bir kullanıcı arabirimi içermez ve yalnızca sunucu rollerini gerçekleştirmek ve uygulamaları çalıştırmak için gereken bileşenleri içerir.

Sunucunuzu karmaşıklık olmadan kullanın

Windows Server 2016 Standard Core Add-On , sunucu dosyası ölçeklenebilirliğini iyileştirmek ve farklı lisanslama modellerindeki tüm zorlukları ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için Windows Server 2016 ile sunulan ek Core Add on özelliklerine dayalı bir lisansa sahiptir. ihtiyaç. Windows Server 2016 Standart Çekirdek Eklentisi, size çok iyi bir performans garanti eder. Core Add on lisanslama, işletmenizin ana unsurlarına verimli bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olur

Değişiklikleri ekleyin

Windows Server 2016 Standard Core Add-On , Windows Server 2016 Standard ile aynı özelliklere sahiptir ancak yeni Core Add on özelliği dahil edilmiştir. Çekirdek Eklenti özelliği, sunucunuzda istediğiniz gibi değişiklikler yapmanızı sağlar. Windows Server 2016 Standard Core Eklentisi, kategorileri ve özelliklerin yanı sıra verileri ve klasörleri vb. Değiştirmenize olanak tanır. İçerik platformu motoru, kendisiyle entegre olduğu için özellik üzerindeki Çekirdek Eklentisini destekler.

Ayarlamaları yapmak

Windows Server 2016 Standard Core Eklentisini kullanarak , bir Çekirdek Eklenti oluşturabilir ve mevcut özelliklerini düzenleyebilirsiniz. Çekirdek Eklenti özelliğini etkinleştirmek saklanan herhangi bir bilgiyi etkilemez. Windows Server 2016 Standart Çekirdek Eklentisi, henüz yüklenmemiş eklenti özelliklerini silmenizi sağlar, ancak bunları yükledikten sonra herhangi bir değişiklik yapmanız zor olacaktır.