Windows Server 2019 RDS - User CALs

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
99.99 TL
Ürünle ilgili soru sor
Puan değeri: 100 puan

Windows Server 2019 RDS'yi piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı CAL'leri ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • Windows Server 2019 RDS'nizi nasıl etkinleştireceğinize ilişkin tüm talimatlar - adımlarla Kullanıcı CAL'leri
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows Server 2019 RDS - User CALs Lisans Key Satın Al


Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı Cals'ınızı şimdi piyasadaki en ucuz fiyatlarla indirin ve etkinleştirin

Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı Cals , lisanslı kişinin bir Windows sunucusunun hizmetlerine erişmesine izin verir. Bir Windows Sunucusuna masaüstü veya dizüstü bilgisayar gibi farklı cihazlardan erişme yeteneğini etkinleştirmek için Windows sunucularının farklı sürümlerinde erişim lisansları gereklidir. Kullanıcı Cals bu nedenle, yalnızca sabit bir yerden çalışmayan ve farklı iş istasyonlarında dolaşan çalışanlar için idealdir.

Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı Cals


Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı Cal'inizi Kurun ve Etkinleştirin ve en güvenli sunucu platformlarından yararlanın

Şirketlerin evden çalışan veya sık sık hareket halinde olan çok sayıda çalışanı vardır, Kullanıcı İstemci Erişimi lisansları onlar için temel seçim olarak düşünülmelidir. Windows Server 2019 RDS - Lisanslı kullanıcının bir Windows sunucusuna çeşitli cihazlardan, bir ofis bilgisayarından veya dizüstü bilgisayar aracılığıyla herhangi bir yerden erişebilmesi için çoğunlukla Kullanıcı Cals gereklidir.

Azure SQL Veritabanı Desteği

Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı Cals , Azure sistemlerinde RDS rolünün geliştirilmesinde temel iyileştirmeleri sağlar. "Azure Key Vault" hizmetini entegre etti. Azure Anahtar Kasası, Azure'un şifreleme anahtarlarını, kodu / gizli bilgileri / kimlik bilgilerini ... vb. Güvenli bir şekilde depolamanızı sağlayan "Anahtar Yönetimi" çözümüdür. exchange'ler bir Azure Key Vault'ta depolanabilir.

Çeşitli modlar

Optimum iş koruması

Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı Cals , Windows Defender Gelişmiş Tehdit Koruması işlevini içerir. Bu özellik, hem depolama hem de çekirdek düzeyinde her türlü saldırıyı tespit eder. Bu platform sensörleri, kötü amaçlı dosyaları yürütmek ve durdurmak için kullanılır. Ek olarak, Windows Server 2019 RDS - User Cals, saldırı girişimlerine karşı koruma sağlayan ve tipik kötü amaçlı yazılım tehditlerini engelleyen dört bileşene sahiptir. Saldırı Yüzey Azaltma teknolojisi, şirketlerin kötü amaçlı yazılımların çalışanların bilgisayarlarına ulaşmasını önlemesine yardımcı olur. Fidye yazılımından kaynaklanan tehditleri en aza indirmeye yardımcı olmak için kontrollü klasör erişimi ve istismar koruması gibi diğer koruma önlemleri de desteklenmektedir.

Sunucunuzu en iyi şekilde yönetin

Gelişmiş sunucu işletim sistemi erişimi

Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı Cals , Linux ve sanal makineleri destekler. Yeni HGS geri dönüş özellikleri ve çevrimdışı mod gibi birkaç Office iyileştirmesi sağlar. Windows Server 2019 RDS - Kullanıcı Cals, taranan sanal makineler için sorun gidermeyi basitleştirir. VM Connect Oturum modu araçları ve PowerShell Direct yardımı, Yapılandırma güncellemelerine ihtiyaç duyulduğunda VM'nin ağ bağlantısı kesilmesi durumunda.

Gelişmiş Güvenlik

Benzer Ürünler