Windows Server 2019 RDS - Device CALs

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
99.99 TL
Ürünle ilgili soru sor
Puan değeri: 100 puan
+

Windows Server 2019 CAL'leri piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL'leri ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • Teslim edilen bir PDF fatura biçimi
  • Windows Server 2019'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinize ilişkin tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows Server 2019 RDS - Device CALs Lisans Key Satın Al


Sunucu 2019 RDS - Aygıt CAL'larını hemen çok makul bir fiyata etkinleştirin!

Yükleme Aygıt CAL'lerini - Sunucu 2019 RDS bizim artık lisans24.com  çok yeterli bir fiyata web. Sunucu 2019 Rds Cihaz Cals'ı ve Sunucu 2019 RDS - Cihaz CAL'leri artık mevcuttur.

Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL'leri


Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL'larını yükleyin

Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL'leri , işletmelerin ağa maksimum erişimi sürdürmek için platformu farklı müşterilerle veya donanımlarla genişletmek için yeni lisanslar almasına olanak tanır. Bir Windows Server 2019 RDS Device Cals satın alırken tüketiciler, sırasıyla Windows Admin Center ve Windows Admin Console gibi çeşitli yenilikçi geliştirmeleri ve yükseltmeleri içeren çok yönlü bir bulut işletim çerçevesinden yararlanacaklar.

güncellemelerle sürekli iyileştirmeler

Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL'leri , işlemlerinizi daha basit, daha akıcı, kullanımı kolay ve daha etkili hale getirmek için size farklı benzersiz araçlar ve geliştirmeler sunar. Windows Server 2019-Aygıt CAL'lerinin sürümünde, daha rahat ve daha hızlı bir yazılım için güncelleme süresini ve gereken yineleme sayısını azaltan "Hızlı Güncellemeler" işlevini kullanacaksınız.

güncellemelerle sürekli iyileştirmeler

Yönetim Merkezi yönetimi

Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL'leri , işinizi daha basit hale getirmek ve daha iyi gizlilik ve kararlılık sağlamak için size bir dizi modern araç sunar. Windows Yönetim Merkezi özellikleri, Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL'lerinde kullanılır ve Parola Yöneticisi ve Microsoft Yönetim Konsolu (MMC) gibi tarayıcıyla çalışan gelen kutusu kontrol yazılımlarına odaklanır. Aslında, bu Windows Server 2019-CAL cihaz işlevi, Azure bulut hizmetlerinin uyumluluğunu garanti eder. Windows Yönetici Yönetim Merkezi, kurtarma noktalarına yönelik davranışları onarabilir ve yürütebilir.

Yönetim Merkezi yönetimi

Duyarlı veri işleme

Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL'leri , Windows Server 2019'a veri ve dosya sistemi aktarımı gerektiren Microsoft Windows Server 2019 Erişim Lisansını etkinleştiren Taşıma Depolama Olanağını sağlar. Windows Server 2019 RDS - Cihaz CAL'leri ayrıca birkaç cihazı bir cihaz olarak kullanma seçeneğini de içerir. Bu prosedürü optimize eden kaynağı geri yükleyin. Veri Taşıma Programı sayesinde, herhangi bir Windows Server 2019 RDS - Aygıt CAL kullanıcısı bir sunucudan başka bir sunucuyla geçiş yapacaktır. Başka bir deyişle, bu yeni güncelleme, uygulamaları tamamen yeniden oluşturmak zorunda kalmadan sunucuları daha yeni bir Windows Server sürümüne taşımayı içerir.

Duyarlı veri işleme

Benzer Ürünler