Windows Server 2012 RDS - Device CALs

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
249.00 TL
+

Windows Server 2012 CAL'leri piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Windows Server 2012 RDS - Aygıt CAL'leri ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • Teslim edilen bir PDF fatura biçimi
  • Server 2012 Cals'ınızı adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/7 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows Server 2012 RDS - Device CALs Lisans Key Satın Al


Windows Server 2012 RDS - Cihaz Kalitenizi şimdi piyasadaki en ucuz fiyatlarla indirin ve etkinleştirin

Windows Server 2012 RDS - Aygıt Cals , küçük ve orta ölçekli şirketlere uyarlanmıştır. Çoğunlukla Windows sistemleri için uygundur. Ek olarak, sunucu saf bir depolama çözümü olarak da kullanılabilir, böylece veriler gelişmiş veri dağıtım özellikleri aracılığıyla şirket içinde paylaşılabilir.

Windows Server 2012 RDS - Aygıt Cals


Windows Server 2012 RDS - Aygıt Cals'ınızı Kurun ve Etkinleştirin ve uzaktan sunucu yönetimi avantajlarından yararlanın

Windows Server 2012 RDS - Device Cals uzak masaüstü hizmetleri, kullanıcılara RemoteApp programları ile sanal masaüstlerine erişme ve çalışanlar tarafından kullanılan uygulamaları izleme yeteneği sunar. Ek olarak, Windows Server 2012 RDS - Cihaz Cals hem bir kullanıcı (Kullanıcı CAL) hem de cihaz (Cihaz CAL) için tasarlanmıştır.

Sanal masaüstleri Koleksiyonu

Windows Server 2012 RDS - Aygıt Cals, sanal masaüstleri koleksiyonu da dahil olmak üzere birçok yeni özellikle piyasaya sürüldü. Bu hizmet ile sunucular, sanal bir iş istasyonu modeli aracılığıyla tek bir varlıkta çok sayıda sanal makineyi kolayca yönetecek. Windows Server 2012 RDS - Aygıt Cals, kullanıcıların birden çok kullanıcı için sanal makinelerin değiştirilebileceği tek bir masaüstü oluşturmasına olanak tanır.

Sanal masaüstleri Koleksiyonu

PowerShell Desteği

Windows Server 2012 RDS - Device Cals'ın PowerShell işlevi, sahibinin Windows Server 2012'nin tüm işlevlerini kontrol etmesine ve yapılandırmasına olanak tanır. Ayrıca, bu yeni işlev her türlü sistem hatasına da izin verir. Yöneticiler, uzak Masaüstü Hizmetlerini altyapılarına ve yönetim araçlarına entegre etmek için bu özelliği kullanabilir.

PowerShell Desteği

VGPU işlevselliği

Windows Server 2012 RDS - Aygıt Cals, Hyper-V ana bilgisayarında görüntülenen içeriğin oluşturulmasını hızlandırmak için bir grafik adaptörünün kullanılmasını sağlayan Sanal Grafik İşlemci işlevselliğini bütünleştirir. Ek olarak, ana bilgisayarların gelen sanal makineleri desteklemek için yeterli GPU'ya sahip olması gerekir. Windows Server 2012 RDS - Device Cals kullanımıyla, kullanıcılar GPU'yu sanal olarak hipervizörler kullanarak bir işlemci olarak paylaşmak için sanallaştırabilirler.

VGPU işlevselliği

Benzer Ürünler