Visual Studio 2013 Professional

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta yok
199.00 TL

Visual Studio 2013'ü piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Visual Studio 2013 Professional yaşam boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Visual Studio 2013 Professional
  • Visual Studio 2013'ünüzü adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Visual Studio 2013 Professional Lisans Key Satın Al!


Microsoft Visual Studio 2013 Professional'ı indirin ve uygun fiyata özelleştirilebilir bir programlama yazılımının keyfini çıkarın!

Bu yazılım, sizin ve ekibinizin harika bilgisayar, mobil, Windows Mağazası, Android ve iOS uygulamaları ve oyunları yapmasını sağlayacak basit ve verimli programlama araçları ve kaynakları sunar. İşinizde çok ihtiyaç duyulan değişikliklerin faydalarından yararlanın.

Visual Studio'yu indirin


Microsoft Visual Studio 2013 Professional'ı yükleyin, önemli işlevselliğinin avantajlarından yararlanın

Çok çeşitli teknik yazılım ve kaynaklar sayesinde, bu uygulama Windows, Android ve iOS üzerinde uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır. Visual Studio 2013 Professional , hem büyük hem de küçük karmaşık projeler için idealdir ve size ofis uygulamaları, dijital cihazlar, oyunlar, ağ programları ve neredeyse tüm diğer proje formlarını geliştirme olanağı sunar.

Göz atma tanımları

Gözden geçirme açıklaması Bu işlev, yeni bir klasör sekmesi açmadan ve belirli ve tanımlanmış bir anlamı korurken diğer klasörlerdeki kodun anlamlarına erişmeden ve bunları değiştirmeden düzenleyicideki anlamları çevrimiçi olarak kolayca görüntülemenize olanak tanır.

cortana auf windows 10 pro

Gelişmiş JavaScript

Bir süredir, JavaScript kodu, tanıma kodunu göstermek için güçlendirildi. Bu gelişmiş kodlama yeteneği, kod tamamlama, yeniden düzenleme, senkronizasyon, komut dosyası oluşturma ve şablon dosyaları gibi kritik dil özellikleri sunduğu için konuşma ve etkileşimli web uygulamaları oluşturmanıza olanak tanır.

Statmenü

Navigator Bağlantı İşlevi

Tarayıcı Bağlantısı uygulaması, IDE ile mevcut tüm tarayıcılar arasında birbiriyle iletişim kuran bir kanal oluşturmanıza olanak tanıyan etkili bir işlevdir ve bu, Visual Studio Professional 2013 çerçevesinin aynı anda kullanıcı karşılaşmalarında komutları yürütmesini sağlar, genellikle bir yükseltme. Bu, hata ayıklarken faydalıdır.

Directx 12