Visual Studio 2015 Enterprise

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
1,250.00 TL
+

Piyasadaki en ucuz fiyata Visual Studio 2015 satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Visual Studio 2015 Enterprise ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip eksiksiz bir Visual Studio 2015 Enterprise
  • Visual Studio'nuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Visual Studio 2015 Enterprise Lisans Key Satın Al!


Tüm çevrimiçi pazardaki en uygun fiyata Microsoft Visual Studio 2015 Enterprise'ı indirin!

Bu Microsoft Visual Studio 2015 Enterprise yazılımı, her ölçekte programın başarılı ve hatasız oluşturulması için gereken iş yeri kültürünü içerir. Bu Digital Studio sürümü, bazı genişletilmiş ve özelleştirilmiş işlevler içerir.

Microsoft Visual Studio 2015 Enterprise'ı yükleyin ve işinizi verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı olacak tüm yeni tümleşik ipuçlarını ve püf noktalarını keşfedin

Microsoft Visual Studio 2015 Enterprise'ın Profesyonel Sürümü, büyük kuruluşlarda projeleri geliştirmek ve incelemek için sınırlı bir araç yelpazesine sahip ekipleri programlamak için tasarlanmıştır. Daha esnek ve rahat bir büyüme ortamıdır. Bu IDE, hem küçük hem de büyük karmaşık programlara uygundur.

İhtiyaç duyduğunuz işlevselliği seçin

Microsoft Visual Studio 2015 , kullanmak istediğiniz işlevselliğe karar vermeniz için yeni bir kullanıcı deneyimi sağlar. Bu sürüm size yalnızca ihtiyacınız olan öğeleri indirme fırsatı sunar, bu da optimize edilmiş bir dağıtımı kolaylaştırır ve daha fazla depolama alanı tasarrufu yapmanızı sağlar.

Etkileyici oluşturma araçları

Kişiselleştirilmiş Modeller ve Düzenler Bu işletme sürümü, "Pencere" menü komutunu, aksi takdirde "Pencere şablonunu uygula" seçeneğini kullanarak çeşitli üretim iş süreçlerine iyi uyan özel siparişleri oluşturmak, kaydetmek ve aktarmak için harika araçlar sunar.

Etkili Kodlama analitiği

C # ve Visual Basic Roslyn dönüştürücü, yeni senaryoları kolayca derlemenizi ve oluşturmanızı sağlar. Bu program, sol kenarda görünecek zengin ve kişiselleştirilmiş geri bildirimler ve öneriler içeren Aktif Kod Analizi gibi çeşitli özel kaynaklar sunar. Kodda bulunan sorunları çözmeniz tavsiye edilecektir.