Project Standard 2019

Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
299.00 TL
+

Project Standard 2019'u piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra, hemen alacaksınız:

  • Project Standard 2019 ömür boyu Lisans Anahtar kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Project Standard 2019
  • Project 2019'unuzu adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Project Standard 2019 Lisans Key Satın Al


En iyi diyagram oluşturma programı olan Microsoft Project Standard 2019'u satın alın

Microsoft Project Standard 2019'u çevrimiçi mağazamız LicenseKey24.com'dan indirin Microsoft Project'in diğer sürümleri, Microsoft Project Standard 2016 gibi web sitemizde mevcuttur.

Microsoft Project Standard 2019'u yükleyin ve etkinleştirin

Microsoft Project Standard'ı Yükle 2019 , Microsoft Project Standard 2016'dan sonra gelen geliştirilmiş bir sürüm olan Microsoft'un yeni sürümüdür. Bu Office uygulaması küçük projeler için idealdir. Microsoft Project Standard 2019 , küçük işletme sahipleri ve proje yöneticileri için en iyi özellikleri ve araçları içerir. Ek olarak, bu yazılım görevlerinizi çok basit bir şekilde düzenlemenizi sağlar.

Modern kullanıcı arayüzü

Proje planlarını gerçekleştirmenize ve etkinlik planlayıcıları oluşturmanıza yardımcı olacak hazır şablonlarla birlikte gelen Microsoft Project Standard 2019'u yükleyin . Microsoft Project Standard 2019, kullanıcılarının projelerini çok hızlı bir şekilde tamamlamalarına da olanak tanır. Ayrıca, tüm seçenekleri ve işlevleri aynı sayfada tutabilen yeni ve modern bir şerit arayüzle birlikte gelir ve bu da onu pratik ve doğrudan noktaya getirir.

En iyi görsel araçlar

Microsoft Project Standard 2019'u indirin ve harika performans ve yeni modern görseller sağlayan en son güncellemelerin keyfini çıkarın. Görevi çok hızlı bulup tamamlamak ve özellikle ihtiyacınız olan çözümü aramak artık daha kolay. 2019 Microsoft Project Standard'da fark edebileceğiniz yeni şey, sizin için çok rahat olan yeni renk temasıdır.

Daha iyi sonuçlar için yenilikçi grafikler

Hedeflerinize ulaşmak için hangi adımların gerekli olduğunu anlayarak projelerinizin ilerlemesini ölçmenize olanak tanıyan Microsoft Project Standard 2019'u yükleyin . Microsoft Project Standard 2019 kullanarak projenizi yenilikçi grafikler kullanarak da sunabilirsiniz . İlerlemenizi önceden yapılmış raporlara göre değerlendirebilirsiniz. Ek olarak, projelerinizi ekip üyelerinizle paylaşabilir ve aynı anda bir Proje dosyasını düzenleyebilirsiniz.