Windows 11 Pro Mak 20 PC

Kazancınız 65%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
999.00 TL
350.00 TL
Kazancınız: 649.00 TL (65%)
Ürünle ilgili soru sor
Puan değeri: 350 puan
+

Windows 11 Pro Mak'yu piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra hemen alacaksınız:

  • Windows 11 Pro Mak ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows 11 Pro Mak
  • Windows 11'inizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows 11 Pro Mak Lisans Key Satın Al!

Windows 11 Pro Mak'yu 32/64 Bit sürümünde indirin


Gelişmiş ağ ve koruma araçlarının yanı sıra Etki Alanına Katılma, Bitlocker, Business Mode Internet Explorer (EMIE) ve Network Hyper-V ile birlikte Sanal Masaüstü gibi diğer Ev özelliklerine mi ihtiyacınız var? Pekala, başka yere bakmayın, size Windows 11 Pro Mak'yu tüm sorunlarınız için uygun cevabı sunmaktan memnuniyet duyarız. İster sıradan bir kullanıcı olun, ister profesyonel bir işletme yönetin, en yeni özelliklerinin ve özelliklerinin keyfini çıkarmak için cihazınızı Windows 11 Pro Mak ile donatın.

Windows 11 Pro Mak

Windows 11 Pro Mak'yu yükleyin ve yeni özellikleri keşfedin
Windows 11 Pro Makfessional , Başlat menüsünün gelişmiş yinelenmesine yeni uygulamalar, mükemmel özelleştirme ve basit kullanım getiren Windows işletim sistemlerinin en son sürümüdür. Gerçekten de, Windows 11 Pro Mak, tüm sistemlere ve özelliklere uyum sağlayan ve yetenekli bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği uygun koşulları sağlamak için tabletlerde ve dizüstü bilgisayarlarda çalıştırılabilen harika ve zarif bir tasarım sunar.

CORTANA: Windows 11 kişisel asistan
Microsoft sesli yardımcısı Cortana, Başlat Menüsünde doğrudan Windows 11'a entegre edilmiştir. Cortana, kullandığınız Windows 11 cihazı (Pc, tablet, Smartphoneç. Aktivitelerinizi ve verilerinizi öğrendikten bir süre sonra) size kalıcı olarak yardımcı olacaktır. Bu kişisel asistan, hiçbir şeyi unutmamanız için size hatırlatıcılar sunarak adapte olur ve daha etkili hale gelir.

CORTANA: Windows 11 kişisel asistan

DIRECTX 12: Yalnızca Windows 11'da
DIRECTX 12, video oyunu editörlerine ve oynatıcılarına adanmış bir varlıktır ve Windows 11'un yeni unsurunu temsil eder. Bu unsur önemli bir gelişme sunar. Oyuncuların olağanüstü efektlerle bir grafik deneyiminden yararlanmasını sağlar. Oyun girdileri, saniyede daha fazla kare, azaltılmış bellek kullanımı, daha ayrıntılı görsel efektler ve tutarlı bir kare hızı kazanımı ile daha akıcı animasyonlar dahil olmak üzere daha anlamlı ve daha uygundur.

DIRECTX 12: Yalnızca Windows 11'da

Başlat Menüsünün geliştirilmiş yinelemesi
Başlat Menüsü Windows 11'a geri döndü, ancak iyileştirmelerle. En sevdiğiniz uygulamalarınız ve web sayfalarınız, onlara kolayca erişebilmeniz için kolayca aktarılır. Entegre arama çubuğu ile bilgisayarınızda, Onedrive'da veya web'de istediğiniz içeriği kolayca bulun. Üstelik süreklilik modu sayesinde tablet modundan masaüstü moduna kolayca geçiş yapabilirsiniz!

Başlat Menüsünün geliştirilmiş yinelemesi