Windows 11 Pro

Kazancınız 60%
Büyütmek için resmin üzerine gelin
Stokta
99.90 TL
39.90 TL
Kazancınız: 60.00 TL (60%)
+

Windows 11 Pro'yu piyasadaki en ucuz fiyata satın alın!

Başarılı bir satın alma işleminden sonra hemen alacaksınız:

  • Windows 11 Pro ömür boyu Lisans Anahtarı kodu
  • 32/64 bit indirme bağlantısına sahip tam bir Windows 11 Pro lisans satın al
  • Windows 11'inizi adımlarla nasıl etkinleştireceğinizle ilgili tüm talimatlar
  • 7/24 Ücretsiz Teknik destek alacaksınız
Bizim avantajlarımız
  • — - 12 ay garanti
  • — SMS bildirimi
  • — İade ve değişim
  • — Farklı ödeme yöntemleri
  • — En ucuz fiyat
Ödeme seçenekleri
Ürün Teslimi

Ürün Bilgisi

Windows 11 Pro Lisans Key Satın Al!

Windows 11 Pro'yu 32/64 Bit sürümünde indirin Gelişmiş ağ ve koruma araçlarının yanı sıra Etki Alanına Katılma, Bitlocker, Business Mode Internet Explorer (EMIE) ve Network Hyper-V ile birlikte Sanal Masaüstü gibi diğer Ev özelliklerine mi ihtiyacınız var? Pekala, başka yere bakmayın, size Windows 11 lisans satın al tüm sorunlarınız için uygun cevabı sunmaktan memnuniyet duyarız. İster sıradan bir kullanıcı olun, ister profesyonel bir işletme yönetin, en yeni özelliklerinin ve özelliklerinin keyfini çıkarmak için cihazınızı Windows 11 Pro ile donatın.

Windows 11 Pro Lisans Satın Al

Windows 11 Pro'yu yükleyin ve yeni özellikleri keşfedin Windows 11 professional lisans satın al, Başlat menüsünün gelişmiş yinelenmesine yeni uygulamalar, mükemmel özelleştirme ve basit kullanım getiren Windows işletim sistemlerinin en son sürümüdür. Gerçekten de, Windows 11 Pro lisans, tüm sistemlere ve özelliklere uyum sağlayan ve yetenekli bir kullanıcının ihtiyaç duyabileceği uygun koşulları sağlamak için tabletlerde ve dizüstü bilgisayarlarda çalıştırılabilen harika ve zarif bir tasarım sunar.

CORTANA: Windows 11 pro lisans satın al kişisel asistan Microsoft sesli yardımcısı Cortana, Başlat Menüsünde doğrudan Windows 11'a entegre edilmiştir. Cortana, kullandığınız Windows 11 cihazı (Pc, tablet, Smartphoneç. Aktivitelerinizi ve verilerinizi öğrendikten bir süre sonra) size kalıcı olarak yardımcı olacaktır. Bu kişisel asistan, hiçbir şeyi unutmamanız için size hatırlatıcılar sunarak adapte olur ve daha etkili hale gelir.

CORTANA: Windows 11 Pro Lisans Satın Al

DIRECTX 12: Yalnızca Windows 11'da DIRECTX 12, video oyunu editörlerine ve oynatıcılarına adanmış bir varlıktır ve Windows 11 pro lisans satın al yeni unsurunu temsil eder. Bu unsur önemli bir gelişme sunar. Oyuncuların olağanüstü efektlerle bir grafik deneyiminden yararlanmasını sağlar. Oyun girdileri, saniyede daha fazla kare, azaltılmış bellek kullanımı, daha ayrıntılı görsel efektler ve tutarlı bir kare hızı kazanımı ile daha akıcı animasyonlar dahil olmak üzere daha anlamlı ve daha uygundur.

DIRECTX 12: Yalnızca Windows 11'da

Başlat Menüsünün geliştirilmiş yinelemesi Başlat Menüsü Windows 11'a geri döndü, ancak iyileştirmelerle. En sevdiğiniz uygulamalarınız ve web sayfalarınız, onlara kolayca erişebilmeniz için kolayca aktarılır. Entegre arama çubuğu ile bilgisayarınızda, Onedrive'da veya web'de istediğiniz içeriği kolayca bulun. Üstelik süreklilik modu sayesinde tablet modundan masaüstü moduna kolayca geçiş yapabilirsiniz!

Başlat Menüsünün geliştirilmiş yinelemesi

Değerlelendirmeler

Hiç mesaj bulunmadı

Görüşünü yaz